Spelprogram - Träningsmatcher 3-domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AC Primavera AC Primavera(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Akropolis IF Georgios Gogas 0730701243 Vit, Vit, Vit
Akropolis IF U19 Akropolis IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Al Salam SK Alsalam United SK(Föreningen) Oliver grön, Svart, Oliver grön
Arameisk-Syrianska IF Arameisk-Syrianska IF(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Röd
Arboga Södra IF Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Assyriska FF Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turab.ik JKP.(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Assyriska United IK Assyriska United IK(Föreningen) Svart / Röd Randigt, Svart, svart
Athletic FC Eskilstuna U16 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC U21 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC United U19 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Baggetorps IF Baggetorps IF(Föreningen) Röd, svart, Röd
Barva IF Barva IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Sport Robert Berg 016354333 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport Dam Niclas Bohm Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U16 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U17 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
Boo FF Dam Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
Bosnisk SK Bosnisk SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Bosniska FK Bosniska FK Behar(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Brottby SK Brottby SK(Föreningen) Grön, Svart, Gröna
Bälinge IF Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
DFK Värmbol DFK Värmbol(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Djurgårdens DFF Djurgårdens DFF(Föreningen)
Djurgårdens DFF F19 Djurgårdens DFF(Föreningen)
Djurgårdens IF FF Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Eneby BK Eneby BK(Föreningen) Grön, grön, grön
Enhörna IF Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF U Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ericsbergs GoIF Ericsbergs GOIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Eskilstuna Babylon Eskilstuna Babylon IF(Föreningen) Lila , Lila, Svart
Eskilstuna City FK Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK U16 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna FC Eskilstuna FC(Föreningen) Röd, Vit, Svart
Eskilstuna Södra FF Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna United DFF Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF F02 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF F19 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fanna BK Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Gute FC Gute(Föreningen) Orange, Svart, Svart
FC Kurdtuna FC Kurdtuna(Föreningen) Vit, Vit, Vit
FC Somtuna FC Somtuna (Föreningen) Blå, Blå, Blå
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale(Föreningen) Röd/svart randig, Vita, Svarta
FC Västerås FC Västerås(Föreningen) Blå, VIT, Vit
Finspångs FK Finspångs FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Fittja IF Fittja IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Floda IF Floda IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
FOC Farsta FOC Farsta(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Fogdö IF Fogdö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Forsby FF Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Gamla Upsala SK Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gefle IF FF Gefle IF FF(Föreningen) Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gideonsbergs IF F02 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gillberga-Lista IF Gillberga-Lista IF(Föreningen) vit, blå, blå
Gnesta FF Dam Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF Herr Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hammarby IF FF F19 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hampetorp-Odensbackens IF Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hargs BK Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hargs BK dam Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hargs BK J Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hargs BK U Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Heby AIF Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Huddinge IF Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Hällbybrunns IF Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF Dam Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hälleforsnäs IF Hälleforsnäs IF(Föreningen) Tröja Blå, Byxa Svart, Strumpor Div 5 Svart Div 7 Blå ungdom blå
Hölö-Mörkö IF Hölö-Mörkö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna F19 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna U19 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Verdandi IF Verdandi(Föreningen) röd, röd, röd
IFK Aspudden IFK Aspudden-Tellus(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Ekberga IFK Ekberga(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Haninge Haninge IF(Föreningen) Blå/vit randigt, Blå, Vit
IFK Kalmar IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kumla IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Lidingö FK IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Lindesberg IFK Lindesberg(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Mariefred Carl Magnus Lundström 0733625915 Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Nyköping Jeremias Varas 0700230533 Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping Dam IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P04 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Stockholm FK IFK Stockholm FK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IFK Stocksund IFK Stocksund(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Uppsala IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Västerås FK IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IK Franke IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Sturehov IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Tun IK Tun(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IK Tun Dam IK Tun(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IK Viljan Strängnäs Dam IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs DJ IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs Herr IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs U16 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs U19 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Irsta IF Irsta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Irsta IF U16 Irsta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Jäders IF Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Järna SK Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Katrineholms AIK Katrineholms AIK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Kolsva IF Kolsva IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Konyaspor KIF Konyaspor Kultur och IF(Föreningen) randig grön/vita, grön, grön
Kvarnsvedens IK F19 Kvarnsvedens IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kvicksunds SK Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Köping FF Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Lindö FF Lindö FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Linghems SK Dam Linghems SK(Föreningen) grön, svart, svart
Loddby IF Loddby IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Malmköpings IF Malmköpings IF(Föreningen) Svart, Svart, Gula
Newroz FC Newroz FC(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Nya Södertälje KFF Nya Södertälje KFF(Föreningen) GULA, BLÅ, BLÅ
Nykvarns SK Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nyköpings BIS Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS F02/03 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS U19 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Näshulta GoIF Näshulta GOIF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Nävekvarns GoIF Nävekvarns GOIF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK(Föreningen) Vit, vit, Vit
Oxelösunds IK Oxelösunds IK(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Oxelösunds IK U Oxelösunds IK(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Pershagens SK Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Romfartuna GIF Romfartuna GIF(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Romfartuna GIF Herr Romfartuna GIF(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Runtuna IK Runtuna IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Rynninge IK Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Råby-Rönö IF Råby/Rönö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rådmansö SK Rådmansö SK(Föreningen) Blå/vit, Vit, Blå
Rågsveds IF Dam Rågsveds IF(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Rönninge Salem Fotboll U19 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Rönninge/Salem Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Sala FF Dam Sala FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Sandvikens IF Dam Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Segeltorps IF Dam Segeltorps IF(Föreningen)
Skogstorps GoIF Herrar Lars Andersson 0708274628 Grön, Vit, Grön
Skultuna IS Damer Skultuna IS(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Sköldinge IF Sköldinge IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Slätta SK Slätta SK(Föreningen) Gul, Svart, Svarta
Sollentuna FK Dam Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Solna FC Solna FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sorunda IF Sorunda IF(Föreningen) Röd/Vit, Röd, Röd
Spånga IS FK Spånga IS FK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Spårvägens FF Spårvägens FF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Stallarholmens SK Stallarholmens SK(Föreningen) Gul/Grön, Grön, Gul
Stenkvista GoIF Stenkvista GOIF(Föreningen) Gula, Svart, Gula
Stigtomta IF Stigtomta IF(Föreningen) Gult, Svart, Gult
Stuvsta IF Stuvsta IF(Föreningen) Grön/svart randig, Svart, Svart
Sundbybergs IK Sundbybergs IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Swesom FC Swesom FC(Föreningen) Ljusblå/vit, Vit, Ljusblå
Syrianska Eskilstuna IF Syrianska Eskilstuna IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd/Gul
Syrianska FC U16 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC U19 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska IF Kerburan Syrianska IF Kerburan(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Söderköpings IK Söderköpings IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Södertälje FK Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK U Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Sörstafors-Kolbäck FK Sörstafors-Kolbäck FK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Telge United FF Telge United FF(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Tillberga IK Tillberga IK Fotboll(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Torshälla Nyby IS P15-16 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torstorps IF Torstorps IF(Föreningen) Blå, Vit, Vita
Tortuna SK Tortuna SK(Föreningen) Gul, Svart, Svarta
Triangelns IK Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK Dam Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P05 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Trosa-Vagnhärad SK Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK U Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tystberga GIF Tystberga GIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Täby FK Täby FK(Föreningen) Blå-Svart, Svart, Blå
Täby FK Dam Täby FK(Föreningen) Blå-Svart, Svart, Blå
Vasalunds IF Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Vingåkers IF Vingåkers IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Värmbols FC Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Värmbols FC U21 Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västanfors IF FK Västanfors IF FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Västerljungs IF Västerljungs IF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Västerås BK 30 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 Dam Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 F19 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Yxhults IK Yxhults IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Åkers IF Åkers IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart/Gul
Älvsjö AIK FF Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Ärla IF Ärla IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-01 17:30 163101093 Eskilstuna City FK - BK Sport Tunavallen
2019-02-02 12:30 163101092 Athletic FC United U19 - Kvicksunds SK 1 - 0 Tunavallen
2019-02-02 14:00 163101001 Nyköpings BIS - Värmbols FC 1 - 1 Rosvalla IP KG A
2019-02-02 15:15 163101028 Triangelns IK Dam - Sollentuna FK Dam Inst. Tunavallen
2019-02-02 16:30 163101062 Syrianska FC U19 - Akropolis IF U19 2 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2019-02-03 10:00 163101038 Sköldinge IF - Hälleforsnäs IF Backavallen KG
2019-02-08 17:30 163101096 Eskilstuna City FK - Ärla IF 4 - 0 Tunavallen
2019-02-09 10:00 163101098 Floda IF - Hälleforsnäs IF Backavallen KG
2019-02-09 13:00 163101056 Assyriska FF - Täby FK 1 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2019-02-09 14:00 163101099 IFK Nyköping - Nyköpings BIS U19 6 - 3 Rosvalla KGA
2019-02-09 16:30 163101064 Södertälje FK - IFK Stocksund 0 - 3 Södertälje Fotbollsarena
2019-02-10 10:00 163101097 Sköldinge IF - Eskilstuna FC 3 - 5 Backavallen KG
2019-02-10 13:00 163101037 Syrianska FC U16 - Djurgårdens IF FF 3 - 2 Södertälje Fotbollsarena
2019-02-10 14:00 163101002 Nyköpings BIS - Akropolis IF 0 - 0 Rosvalla IP KG A
2019-02-10 14:00 163101100 Eskilstuna United DFF F19 - Djurgårdens DFF 1 - 1 Tunavallen
2019-02-16 10:00 163101109 Sköldinge IF - Baggetorps IF 3 - 1 Backavallen KG
2019-02-16 13:15 163101079 Värmbols FC - Torstorps IF Backavallen KG
2019-02-16 15:15 163101029 Triangelns IK Dam - Gefle IF FF 2 - 2 Tunavallen
2019-02-16 15:30 163101106 IFK Nyköping - Söderköpings IK 4 - 2 Rosvalla KGA
2019-02-16 16:00 163101065 Södertälje FK - IFK Aspudden 1 - 1 Södertälje Fotbollsarena
2019-02-17 15:00 163101074 Eskilstuna City FK - IK Viljan Strängnäs Herr 0 - 1 Tunavallen
2019-02-17 17:30 163101042 Ärla IF - Eskilstuna FC Tunavallen
2019-02-23 11:45 163101128 Oxelösunds IK - Hargs BK 0 - 5 Rosvalla IP KG A
2019-02-23 13:00 163101057 Assyriska FF - IFK Haninge 2 - 1 Södertälje Fotbollsarena
2019-02-23 13:15 163101080 Värmbols FC - Trosa-Vagnhärad SK 2 - 1 Backavallen KG
2019-02-23 15:00 163101043 Ärla IF - Köping FF 3 - 1 Årby IP KG
2019-02-23 16:00 163101119 IFK Nyköping - IFK Lindesberg Rosvalla IP KG A
2019-02-23 16:30 163101066 Södertälje FK - Sundbybergs IK 1 - 3 Södertälje Fotbollsarena
2019-02-24 13:00 163101020 Syrianska Eskilstuna IF - Heby AIF 2 - 1 Tunavallen
2019-02-24 15:00 163101120 Torshälla-Nyby IS - FC Kurdtuna 0 - 1 Torshargs IP KG
2019-02-24 15:00 163101122 Ericsbergs GoIF - Sköldinge IF Inst. Backavallen KG
2019-02-24 15:00 163101126 Hälleforsnäs IF - Vingåkers IF 9 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2019-03-02 13:00 163101026 Trosa-Vagnhärad SK - Lindö FF 0 - 0 Häradsvallen KG
2019-03-02 13:00 163101058 Assyriska FF - Rynninge IK 1 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2019-03-02 13:00 163101070 FC Somtuna - Näshulta GoIF 5 - 1 Lagersbergs KG
2019-03-02 13:00 163101139 Enhörna IF - Brottby SK Inst. Friluftsgården, Enhörna KG
2019-03-02 14:00 163101072 BK Sport - Nykvarns SK Torshargs IP KG
2019-03-02 15:00 163101044 Ärla IF - Hälleforsnäs IF 1 - 0 Årby IP KG
2019-03-02 15:15 163101030 Triangelns IK Dam - Västerås BK 30 F19 Inst. Tunavallen
2019-03-02 15:15 163101134 Hargs BK - Konyaspor KIF Rosvalla IP KG A
2019-03-02 16:00 163101132 IK Viljan Strängnäs DJ - Eskilstuna United DFF F19 0 - 2 Vasavallen KG
2019-03-02 16:30 163101067 Södertälje FK - FOC Farsta 1 - 2 Södertälje Fotbollsarena
2019-03-02 18:00 163101127 IK Viljan Strängnäs U19 - Akropolis IF U19 2 - 0 Vasavallen KG
2019-03-03 13:00 163101040 Syrianska Eskilstuna IF - Syrianska IF Kerburan 3 - 2 Tunavallen
2019-03-03 15:00 163101138 Hälleforsnäs IF - Sköldinge IF Inst. Sparbanksvallen Malmahed
2019-03-03 19:00 163101136 Nävekvarns GoIF - Hargs BK J 3 - 2 Rosvalla IP KG A
2019-03-05 19:15 163101141 Enhörna IF - Oxelösunds IK 2 - 2 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-03-07 19:30 163101005 IFK Eskilstuna - IK Franke 1 - 3 Tunavallen
2019-03-09 10:15 163101144 Eskilstuna City FK U16 - Torshälla Nyby IS P15-16 Årby IP KG
2019-03-09 12:00 163101078 BK Sport Dam - IK Viljan Strängnäs Dam Ekängens IP KG
2019-03-09 12:45 163101143 Hargs BK J - Nyköpings BIS U19 6 - 1 Rosvalla IP KG A
2019-03-09 13:00 163101082 IK Viljan Strängnäs U19 - Rönninge Salem Fotboll U19 3 - 0 Vasavallen KG
2019-03-09 13:00 163101129 Trosa-Vagnhärad SK U - Pershagens SK 5 - 1 Häradsvallen KG
2019-03-09 13:00 163101145 Enhörna IF - Arameisk-Syrianska IF 0 - 5 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-03-09 14:00 163101059 Assyriska FF - IFK Aspudden 2 - 1 Södertälje Fotbollsarena
2019-03-09 16:30 163101021 Syrianska Eskilstuna IF - Malmköpings IF 1 - 0 Tunavallen
2019-03-09 17:00 163101081 Södertälje FK - IFK Uppsala 4 - 2 Södertälje Fotbollsarena
2019-03-10 11:00 163101031 Triangelns IK Dam - Sandvikens IF Dam 2 - 4 Tunavallen
2019-03-10 13:00 163101083 AC Primavera - Stuvsta IF 2 - 2 Ekängens IP KG
2019-03-10 14:00 163101075 Eskilstuna City FK - IFK Kumla 0 - 0 Årby IP KG
2019-03-10 15:30 163101110 Eskilstuna United DFF F19 - Kvarnsvedens IK F19 Inst. Tunavallen
2019-03-10 16:00 163101101 Hällbybrunns IF - Romfartuna GIF 5 - 1 Årby IP, konstgräs
2019-03-10 17:00 163101052 IK Tun Dam - Segeltorps IF Dam Inst. Rosvalla IP KG A
2019-03-12 19:30 163101149 Enhörna IF - IFK Haninge 0 - 1 Friluftsgården, Enhörna
2019-03-13 19:00 163101022 Syrianska Eskilstuna IF - Västerås IK 0 - 1 Tunavallen
2019-03-16 13:00 163101006 IFK Eskilstuna - Värmbols FC 3 - 0 Tunavallen
2019-03-16 13:00 163101007 IF Verdandi - FC Somtuna 6 - 2 Skogsängens IP KG
2019-03-16 13:00 163101011 IK Viljan Strängnäs Herr - IFK Stockholm FK 4 - 1 Vasavallen KG
2019-03-16 13:00 163101068 Södertälje FK - FC Gute 2 - 2 Södertälje Fotbollsarena
2019-03-16 13:00 163101084 AC Primavera - Kolsva IF 2 - 1 Ekängens IP KG
2019-03-16 14:00 163101151 FC Kurdtuna - Näshulta GoIF 1 - 1 Torshargs IP KG
2019-03-16 14:30 163101152 Enhörna IF - Solna FC 1 - 3 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-03-16 15:00 163101102 Hällbybrunns IF - Västanfors IF FK 0 - 1 Årby IP, konstgräs
2019-03-16 15:15 163101032 Triangelns IK Dam - Täby FK Dam 1 - 2 Tunavallen
2019-03-16 15:30 163101063 Assyriska FF - IFK Lidingö FK 1 - 3 Södertälje Fotbollsarena
2019-03-16 15:30 163101130 Trosa-Vagnhärad SK U - Nykvarns SK 3 - 4 Häradsvallen KG
2019-03-17 13:00 163101146 Syrianska Eskilstuna IF - Fittja IF 3 - 2 Tunavallen
2019-03-17 15:00 163101103 Hällbybrunns IF - Eskilstuna FC Årby IP, konstgräs
2019-03-17 16:00 163101053 IK Tun Dam - IFK Nyköping Dam 6 - 1 Rosvalla IP KG B
2019-03-17 16:00 163101091 IK Viljan Strängnäs U19 - IF Brommapojkarna U19 2 - 3 Vasavallen KG
2019-03-17 17:00 163101090 Jäders IF - Hälleforsnäs IF 2 - 1 Årby IP KG
2019-03-22 19:00 163101163 BK Sport U17 - BK Sport U16 1 - 7 Ekängens IP KG
2019-03-23 10:30 163101156 Eskilstuna City FK U16 - Irsta IF U16 10 - 0 Årby IP KG
2019-03-23 12:00 163101094 Malmköpings IF - IFK Västerås FK 1 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2019-03-23 12:00 163101111 Eskilstuna United DFF F19 - Hammarby IF FF F19 5 - 3 Tunavallen
2019-03-23 13:00 163101015 IK Viljan Strängnäs Dam - Hargs BK dam Inst. Vasavallen KG
2019-03-23 13:00 163101060 Assyriska FF - IFK Stocksund 0 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2019-03-23 13:00 163101085 AC Primavera - Tortuna SK 2 - 2 Ekängens IP KG
2019-03-23 14:00 163101003 Nyköpings BIS - Oskarshamns AIK 0 - 1 Rosvalla IP KG A
2019-03-23 14:30 163101153 Enhörna IF - Newroz FC 1 - 3 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-03-23 15:00 163101012 IK Viljan Strängnäs Herr - Kvicksunds SK 8 - 1 Vasavallen KG
2019-03-23 15:30 163101069 Södertälje FK - Gamla Upsala SK 1 - 4 Södertälje Fotbollsarena
2019-03-24 13:00 163101073 BK Sport - Sörstafors-Kolbäck FK 1 - 1 Ekängens IP KG
2019-03-24 13:00 163101076 Eskilstuna City FK - Irsta IF Tunavallen
2019-03-24 13:00 163101104 Hällbybrunns IF - Skultuna IS Damer 7 - 0 Årby IP, konstgräs
2019-03-24 14:00 163101131 Trosa-Vagnhärad SK U - Hölö-Mörkö IF 0 - 2 Häradsvallen KG
2019-03-24 15:30 163101165 Eskilstuna United DFF F02 - IF Brommapojkarna 0 - 9 Tunavallen
2019-03-24 17:00 163101140 Al Salam SK - Pershagens SK 8 - 2 Ekängens IP A
2019-03-24 18:45 163101147 Västerljungs IF - Nävekvarns GoIF 3 - 2 Rosvalla IP KG C
2019-03-26 19:30 163101164 Oxelösunds IK - Råby-Rönö IF 0 - 1 Ramdalens IP KG
2019-03-26 19:30 163101172 Södertälje FK - Athletic FC U21 Brunnsängs Idrottsplats
2019-03-27 19:00 163101155 Syrianska Eskilstuna IF - Idol FA 3 - 2 Tunavallen
2019-03-27 19:30 163101173 Assyriska FF - IK Viljan Strängnäs Herr 5 - 3 Östertälje IP B
2019-03-28 19:30 163101159 IK Viljan Strängnäs Dam - Hällbybrunns IF Dam 4 - 0 Vasavallen KG
2019-03-28 19:40 163101161 IK Tun Dam - IFK Nyköping P04 Rosvalla IP KG B
2019-03-29 16:00 163101177 Eskilstuna United DFF - Athletic FC Eskilstuna U16 1 - 0 Tunavallen
2019-03-29 19:00 163101018 Triangelns IK - Köping FF 1 - 2 Årby IP KG
2019-03-30 10:45 163101160 Hargs BK U - Katrineholms AIK 1 - 3 Rosvalla IP KG A
2019-03-30 12:00 163101033 IFK Mariefred - Rönninge/Salem 0 - 1 Hammarens IP KG
2019-03-30 12:00 163101095 Malmköpings IF - IK Sturehov 1 - 5 Sparbanksvallen Malmahed
2019-03-30 12:30 163101054 IK Tun Dam - Linghems SK Dam 3 - 2 Rosvalla IP KG A
2019-03-30 13:00 163101023 Syrianska Eskilstuna IF - Yxhults IK 2 - 2 Tunavallen
2019-03-30 13:00 163101061 Assyriska FF - IFK Eskilstuna Södertälje Fotbollsarena
2019-03-30 13:00 163101086 AC Primavera - IFK Västerås FK 2 - 5 Ekängens IP KG
2019-03-30 13:00 163101133 IF Verdandi - Romfartuna GIF Herr 2 - 1 Skogsängens IP KG
2019-03-30 13:00 163101148 Västerljungs IF - Stigtomta IF 3 - 2 Häradsvallen KG
2019-03-30 13:00 163101158 Stallarholmens SK - Näshulta GoIF 5 - 1 Toresunds IP KG
2019-03-30 14:30 163101162 Rådmansö SK - Råby-Rönö IF Rosvalla IP KG A
2019-03-30 15:00 163101035 Barva IF - FC Somtuna 4 - 1 Ekängens IP KG
2019-03-30 15:00 163101045 Ärla IF - Västerås BK 30 3 - 0 Årby IP KG
2019-03-30 15:00 163101077 Eskilstuna City FK - Fanna BK 1 - 3 Tunavallen
2019-03-30 15:15 163101174 Telge United FF - Eskilstuna United DFF F19 3 - 1 Pershagens IP KG
2019-03-30 16:00 163101107 Runtuna IK - Oxelösunds IK 4 - 1 Rosvalla IP KG A
2019-03-31 11:00 163101114 IFK Nyköping Dam - DFK Värmbol Inst. Rosvalla IP KG A
2019-03-31 11:00 163101123 Ericsbergs GoIF - Hampetorp-Odensbackens IF 2 - 1 Backavallen KG
2019-03-31 13:00 163101013 IK Viljan Strängnäs Herr - Älvsjö AIK FF 1 - 1 Vasavallen KG
2019-03-31 13:00 163101116 Järna SK - Rönninge/Salem Ljungbackens IP KG
2019-03-31 14:00 163101004 Nyköpings BIS - Vasalunds IF Inst. Rosvalla IP KG A
2019-03-31 15:00 163101105 Hällbybrunns IF - Tillberga IK Årby IP, konstgräs
2019-03-31 15:00 163101166 Oxelösunds IK U - Nävekvarns GoIF Inst. Ramdalens IP KG
2019-04-02 19:00 163101178 Stallarholmens SK - Fogdö IF 1 - 4 Toresunds IP
2019-04-02 19:30 163101176 Oxelösunds IK U - IFK Nyköping 2 - 3 Ramdalens IP KG
2019-04-05 19:00 163101019 Triangelns IK - Malmköpings IF Årby IP KG
2019-04-06 10:50 163101135 Hargs BK - Spånga IS FK Inst. Rosvalla IP KG A
2019-04-06 12:00 163101039 Triangelns IK Dam - Västerås BK 30 Dam 3 - 2 Tunavallen
2019-04-06 12:00 163101182 Torshälla-Nyby IS - Hällbybrunns IF 4 - 2 Torshargs IP KG
2019-04-06 13:00 163101016 IK Viljan Strängnäs Dam - Bälinge IF 2 - 0 Vasavallen KG
2019-04-06 13:00 163101041 Trosa-Vagnhärad SK - Fanna BK 5 - 2 Häradsvallen KG
2019-04-06 13:00 163101071 FC Somtuna - Swesom FC Inst. Lagersbergs KG
2019-04-06 13:00 163101118 Eskilstuna Södra FF - Näshulta GoIF 4 - 1 Skogsängens IP KG
2019-04-06 14:00 163101168 Skogstorps GoIF Herrar - Barva IF 2 - 2 Orrlidens IP
2019-04-06 15:00 163101009 IF Verdandi - Fogdö IF 3 - 2 Skogsängens IP KG
2019-04-06 15:00 163101014 IK Viljan Strängnäs Herr - Spårvägens FF 0 - 1 Vasavallen KG
2019-04-06 15:00 163101047 Ärla IF - BK Sport 2 - 1 Årby IP KG
2019-04-06 15:00 163101184 Eskilstuna United DFF - IFK Kalmar 2 - 0 Tunavallen
2019-04-06 15:30 163101154 Enhörna IF - Slätta SK 4 - 3 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-04-07 12:00 163101113 IFK Nyköping Dam - Djurgårdens DFF F19 Inst. Rosvalla IP KG A
2019-04-07 12:30 163101108 Runtuna IK - IFK Nyköping Inst. Rosvalla IP KG B
2019-04-07 13:00 163101024 Syrianska Eskilstuna IF - Arboga Södra IF 2 - 3 Tunavallen
2019-04-07 13:00 163101117 Järna SK - Sorunda IF Inst. Ljungbackens IP KG
2019-04-07 13:00 163101142 Telge United FF - Boo FF Dam 3 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2019-04-07 18:00 163101179 Enhörna IF U - Södertälje FK U 1 - 2 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-04-07 18:15 163101180 Nävekvarns GoIF - Hargs BK U 3 - 1 Rosvalla IP KG C
2019-04-10 19:00 163101185 Eskilstuna FC - Eskilstuna Babylon 6 - 3 Ekängens IP KG
2019-04-10 19:30 163101170 IFK Mariefred - IK Viljan Strängnäs U19 2 - 5 Hammarens IP KG
2019-04-12 19:00 163101121 Triangelns IK - Arboga Södra IF Inst. Årby IP KG
2019-04-13 12:00 163101137 Malmköpings IF - Kvicksunds SK 4 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2019-04-13 13:00 163101010 IF Verdandi - IFK Ekberga 0 - 6 Skogsängens IP KG
2019-04-13 13:00 163101036 Barva IF - Stenkvista GoIF 6 - 0 Ekängens IP KG
2019-04-13 13:00 163101115 Järna SK - Hölö-Mörkö IF 4 - 2 Ljungbackens IP KG
2019-04-13 13:00 163101171 Katrineholms AIK - Loddby IF 1 - 4 Backavallen KG
2019-04-13 13:00 163101187 Oxelösunds IK - Stigtomta IF 0 - 3 Ramdalens IP KG
2019-04-13 15:00 163101051 Ärla IF - Hällbybrunns IF 1 - 3 Årby IP KG
2019-04-13 15:00 163101157 Fogdö IF - Näshulta GoIF Inst. Toresunds IP KG
2019-04-13 16:00 163101186 IK Tun - Nävekvarns GoIF Inst. Rosvalla IP KG C
2019-04-14 12:00 163101124 Ericsbergs GoIF - Hargs BK 4 - 2 Backavallen KG
2019-04-14 13:00 163101087 AC Primavera - Hälleforsnäs IF 2 - 0 Ekängens IP KG
2019-04-14 14:00 163101175 Eskilstuna FC - FC Västerås 1 - 3 Årby IP KG
2019-04-14 14:00 163101188 Jäders IF - Eskilstuna Babylon 3 - 0 Kungsvallen
2019-04-14 15:00 163101167 Al Salam SK - Bosnisk SK 1 - 2 Ekängens IP KG
2019-04-14 15:00 163101169 IFK Mariefred - Åkers IF 5 - 0 Hammarens IP KG
2019-04-14 17:00 163101150 Västerljungs IF - Tystberga GIF 0 - 2 Häradsvallen KG
2019-04-17 19:00 163101189 Skogstorps GoIF Herrar - Eskilstuna Södra FF 9 - 1 Orrlidens IP
2019-04-18 19:30 163101190 Gnesta FF Herr - Nya Södertälje KFF 1 - 1 Hagstumosse IP KG
2019-04-19 15:00 163101125 Ericsbergs GoIF - Baggetorps IF 5 - 1 Backavallen KG
2019-04-22 15:00 163101191 BK Sport - Västerås IK 2 - 3 Kvicksunds IP
2019-07-05 16:00 163101195 Eskilstuna United DFF - Athletic FC Eskilstuna U16 0 - 1 Tunavallen
2019-07-11 18:00 163101192 Eskilstuna United DFF F19 - Triangelns IK P05 0 - 16 Tunavallen
2019-07-11 19:00 163101194 BK Sport U16 - Irsta IF U16 Inst. Åsborgen
2019-07-27 12:00 163101193 Hargs BK - Eneby BK 1 - 3 Folkungavallen
2019-07-27 15:00 163101198 Nyköpings BIS - Assyriska FF Inst. Rosvalla IP KG A
2019-07-27 15:00 163101199 Nyköpings BIS - Assyriska Turabdin IK Rosvalla IP KG A
2019-07-27 16:00 163101181 Trosa-Vagnhärad SK - Huddinge IF 1 - 6 Häradsvallen A
2019-07-28 18:00 163101197 Assyriska FF - Enhörna IF 2 - 1 Södertälje Fotbollsarena
2019-08-06 19:00 163101196 Eskilstuna Södra FF - Stenkvista GoIF 3 - 1 Gyllingsvallen
2019-08-07 19:00 163101200 Skogstorps GoIF Herrar - FC Kurdtuna 2 - 4 Orrlidens IP
2019-10-16 17:30 163101201 IFK Eskilstuna - Idol FA 0 - 0 Tunavallen
2019-10-23 19:15 163101202 Athletic FC United U19 - Idol FA 0 - 2 Tunavallen
2019-11-23 15:00 163101203 Triangelns IK Dam - Hällbybrunns IF Dam Tunavallen