Spelprogram - DM P14 slutspel

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-03-27 20:00 134039011 Malmö FF - Svedala IF 13 - 0 Malmö IP 9-manna
2019-03-29 19:00 134039015 Furulunds IK - Ystads IF FF 2 - 4 e.s. Vikenplanen, Furulund 9-manna
2019-03-29 19:00 134039016 FC Bellevue - Fortuna FF 6 - 1 Mellanhedens IP A-plan 9-manna
2019-03-30 10:00 134039012 Ifö Bromölla IF - Trelleborgs FF 2 - 5 Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 9-manna
2019-03-30 14:00 134039004 GIF Nike - Vankiva IF 9 - 4 Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
2019-03-30 14:00 134039010 IFK Simrishamn - Öja FF 5 - 1 Korsavads IP konstgräs
2019-03-30 14:30 134039003 Ängelholms FF - Kvarnby IK WO (3 - 0) Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-03-30 16:00 134039005 Eskilsminne IF - BK Höllviken 3 - 1 Harlyckan 3, konstgräs
2019-03-31 10:00 134039001 Höörs IS - FC Trelleborg 9 - 2 Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-03-31 10:00 134039006 IF Lödde - FC Rosengård 1917 6 - 7 e.f. Tolvans IP konstgräs
2019-03-31 11:00 134039008 BK Olympic - IF Limhamn Bunkeflo 6 - 5 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-03-31 11:00 134039013 Råå IF - Klippans FF 2 - 3 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-03-31 12:15 134039009 Kristianstad FC - Veberöds AIF 13 - 1 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-03-31 13:00 134039014 IFK Hässleholm - Lunds BK 9 - 3 Österås IP konstgräs 1
2019-03-31 14:00 134039002 Staffanstorp United FC - IFK Osby 7 - 3 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-03-31 14:00 134039007 Hittarps IK - Wä IF 5 - 2 Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
Omgång 2
2019-04-21 15:00 134039021 Hittarps IK - GIF Nike 6 - 3 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-04-24 19:00 134039018 FC Rosengård 1917 - BK Olympic 5 - 4 Rosengårds IP konstgräs 9-manna
2019-04-24 19:00 134039019 Höörs IS - Ängelholms FF 0 - 7 Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 9-manna
2019-04-24 19:00 134039024 Klippans FF - Ystads IF FF 2 - 3 Åbyvallen, Klippan B-plan 9-manna
2019-04-25 18:30 134039017 IFK Hässleholm - FC Bellevue 5 - 4 Österås IP G-plan 9-manna
2019-04-25 18:45 134039022 Malmö FF - IFK Simrishamn 12 - 1 Malmö Stadionområdet plan 7
2019-04-25 19:00 134039023 Trelleborgs FF - Kristianstad FC 2 - 7 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-04-27 12:00 134039020 Staffanstorp United FC - Eskilsminne IF 6 - 1 Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Omgång 3
2019-05-28 19:00 134039028 Ängelholms FF - Kristianstad FC 1 - 5 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-06-03 19:30 134039026 Hittarps IK - IFK Hässleholm 5 - 3 Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-06-04 19:00 134039025 Ystads IF FF - Malmö FF 1 - 9 Sandskogens IP C-plan 9-manna
2019-06-06 14:00 134039027 Staffanstorp United FC - FC Rosengård 1917 2 - 3 Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Omgång 4
2019-08-14 19:00 134039029 Malmö FF - Kristianstad FC 11 - 2 Malmö Stadionområdet plan 7
2019-08-14 19:00 134039030 FC Rosengård 1917 - Hittarps IK 2 - 5 Rosengårds IP konstgräs 9-manna
Omgång 5
2019-08-31 11:45 134039031 Malmö FF - Hittarps IK 3 - 7 Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna