Spelprogram - F12 Nordvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 17:30 Eskilsminne IF gul - Ekeby GIF Västergårds IP 10, 7-manna
2019-04-12 18:00 Båstads GIF - Västra Karups IF Örebäcksvallen konstgräs
2019-04-13 10:00 Åstorps FF - Ängelholms FF Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:30 Munka Ljungby IF - Jonstorps IF FK Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-04-20 09:30 Västra Karups IF - Eskilsminne IF gul Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-04-20 11:00 Ängelholms FF - Båstads GIF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 10:00 Jonstorps IF FK - Åstorps FF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-04-22 11:30 Ekeby GIF - Munka Ljungby IF Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-04-27 09:30 Båstads GIF - Åstorps FF Örebäcksvallen konstgräs
2019-04-27 11:00 Munka Ljungby IF - Västra Karups IF Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:00 Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF Västergårds IP 10, 7-manna
2019-04-28 11:30 Jonstorps IF FK - Ekeby GIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 Västra Karups IF - Jonstorps IF FK Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-05-04 10:00 Åstorps FF - Ekeby GIF Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Ängelholms FF - Munka Ljungby IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 12:00 Båstads GIF - Eskilsminne IF gul Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-10 18:00 Ekeby GIF - Västra Karups IF Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-05-11 11:00 Munka Ljungby IF - Båstads GIF Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-05-11 12:00 Eskilsminne IF gul - Åstorps FF Västergårds IP 10, 7-manna
2019-05-12 10:30 Jonstorps IF FK - Ängelholms FF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Båstads GIF - Jonstorps IF FK Örebäcksvallen konstgräs
2019-05-18 14:00 Ängelholms FF - Ekeby GIF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Eskilsminne IF gul - Munka Ljungby IF Västergårds IP 10, 7-manna
2019-05-19 12:00 Åstorps FF - Västra Karups IF Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Västra Karups IF - Ängelholms FF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-05-25 11:00 Munka Ljungby IF - Åstorps FF Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-05-25 11:45 Ekeby GIF - Båstads GIF Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-05-26 13:00 Jonstorps IF FK - Eskilsminne IF gul Kullaparken B-Plan 7-manna 1
Juni
2019-06-08 10:00 Västra Karups IF - Båstads GIF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-06-09 09:30 Jonstorps IF FK - Munka Ljungby IF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-06-09 11:30 Ekeby GIF - Eskilsminne IF gul Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-06-09 13:00 Ängelholms FF - Åstorps FF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-06-13 17:30 Munka Ljungby IF - Ekeby GIF Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-06-15 10:00 Båstads GIF - Ängelholms FF Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Åstorps FF - Jonstorps IF FK Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Eskilsminne IF gul - Västra Karups IF Västergårds IP 10, 7-manna