Spelprogram - P11 Nordvästra A, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:00 Ängelholms FF gul - Åstorps FF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Landskrona BoIS - IF Lödde svart Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-04-13 12:00 Hittarps IK - Eskilsminne IF gul Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-14 09:30 Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 12:00 Perstorp Bälinge IK - Helsingborgs IF vit Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-04-19 10:00 Åstorps FF vit - Hittarps IK Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-04-19 11:00 Eskilsminne IF gul - Spanska Akademin FF Västergårds IP 2, 7-manna
2019-04-20 10:30 IF Lödde svart - Helsingborgs IF blå Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-04-21 11:45 Fortuna FF röd - Perstorp Bälinge IK Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF gul Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 09:30 Hittarps IK - Helsingborgs IF vit Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-27 11:00 Ängelholms FF gul - Fortuna FF röd Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Landskrona BoIS - Eskilsminne IF gul Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-04-28 11:00 Perstorp Bälinge IK - Helsingborgs IF blå Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-04-28 17:00 Spanska Akademin FF - Åstorps FF vit Filborna IP 2, 7-manna
Maj
2019-05-04 10:00 Åstorps FF vit - Landskrona BoIS Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Eskilsminne IF gul - IF Lödde svart Västergårds IP 2, 7-manna
2019-05-05 10:30 Perstorp Bälinge IK - Ängelholms FF gul Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-05-05 13:00 Fortuna FF röd - Hittarps IK Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-05-05 13:15 Helsingborgs IF vit - Spanska Akademin FF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 11:00 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF vit Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-05-11 14:00 Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:30 IF Lödde svart - Åstorps FF vit Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-12 17:00 Spanska Akademin FF - Fortuna FF röd Filborna IP 2, 7-manna
2019-05-13 18:15 Hittarps IK - Perstorp Bälinge IK Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-05-18 11:00 Ängelholms FF gul - Hittarps IK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 12:00 Perstorp Bälinge IK - Spanska Akademin FF Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Fortuna FF röd - Landskrona BoIS Örbyvallen A-plan 7-manna 2
2019-05-19 13:00 Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF gul Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:30 IF Lödde svart - Fortuna FF röd Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-25 11:00 Landskrona BoIS - Perstorp Bälinge IK Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-05-25 12:00 Hittarps IK - Helsingborgs IF blå Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-05-25 14:00 Spanska Akademin FF - Ängelholms FF gul Filborna IP 2, 7-manna
2019-05-25 14:00 Eskilsminne IF gul - Åstorps FF vit Västergårds IP 2, 7-manna
Juni
2019-06-02 11:00 Helsingborgs IF vit - IF Lödde svart Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:00 Helsingborgs IF vit - Eskilsminne IF gul Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-06-08 11:00 Helsingborgs IF blå - Åstorps FF vit Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-06-08 12:00 Hittarps IK - Spanska Akademin FF Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-06-09 11:00 Perstorp Bälinge IK - IF Lödde svart Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-06-09 13:00 Ängelholms FF gul - Landskrona BoIS Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 10:00 Åstorps FF vit - Helsingborgs IF vit Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-06-15 11:00 Landskrona BoIS - Hittarps IK Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-06-15 11:00 Eskilsminne IF gul - Fortuna FF röd Västergårds IP 2, 7-manna
2019-06-16 11:30 IF Lödde svart - Ängelholms FF gul Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-06-16 14:00 Spanska Akademin FF - Helsingborgs IF blå Filborna IP 2, 7-manna