Spelprogram - P12 Nordvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 18:30 Förslövs IF - Helsingborg City FC vit Bjärevallen 7-manna
2019-04-12 18:00 Ekets GoIF - Stattena IF Örkelljunga IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-12 19:00 Jonstorps IF FK vit - Vejby IF 1 Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-04-13 13:00 Perstorp Bälinge IK - Hässleholms IF grön Uggleplan, Perstorp B-plan
2019-04-21 10:00 Helsingborg City FC vit - Jonstorps IF FK vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 13:30 Stattena IF - Perstorp Bälinge IK Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Vejby IF 1 - Ekets GoIF Vejby IP 7-manna
2019-04-22 12:00 Hässleholms IF grön - Eskilsminne IF gul Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-04-24 19:00 Förslövs IF - Hässleholms IF grön Bjärevallen 7-manna
2019-04-26 18:30 Eskilsminne IF gul - Perstorp Bälinge IK Västergårds IP 8, 7-manna
2019-04-26 19:00 Ekets GoIF - Helsingborg City FC vit Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-04-28 13:00 Stattena IF - Vejby IF 1 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-03 18:30 Perstorp Bälinge IK - Vejby IF 1 Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2019-05-04 12:30 Eskilsminne IF gul - Förslövs IF Västergårds IP 8, 7-manna
2019-05-05 11:00 Helsingborg City FC vit - Stattena IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 11:30 Hässleholms IF grön - Jonstorps IF FK vit Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-08 19:00 Förslövs IF - Perstorp Bälinge IK Bjärevallen 7-manna
2019-05-11 11:00 Ekets GoIF - Hässleholms IF grön Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-05-11 12:30 Jonstorps IF FK vit - Eskilsminne IF gul Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-12 13:00 Vejby IF 1 - Helsingborg City FC vit Vejby IP 7-manna
2019-05-15 19:00 Förslövs IF - Jonstorps IF FK vit Bjärevallen 7-manna
2019-05-17 18:30 Perstorp Bälinge IK - Helsingborg City FC vit Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2019-05-18 14:00 Hässleholms IF grön - Stattena IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-19 11:30 Eskilsminne IF gul - Ekets GoIF Västergårds IP 8, 7-manna
2019-05-22 17:30 Vejby IF 1 - Förslövs IF Vejby IP 7-manna
2019-05-24 18:30 Ekets GoIF - Förslövs IF Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-05-24 19:00 Jonstorps IF FK vit - Perstorp Bälinge IK Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-25 12:30 Vejby IF 1 - Hässleholms IF grön Vejby IP 7-manna
2019-05-26 14:00 Stattena IF - Eskilsminne IF gul Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Juni
2019-06-09 10:00 Eskilsminne IF gul - Vejby IF 1 Västergårds IP 8, 7-manna
2019-06-09 11:30 Jonstorps IF FK vit - Ekets GoIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-06-14 18:30 Ekets GoIF - Perstorp Bälinge IK Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:45 Helsingborg City FC vit - Eskilsminne IF gul Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 11:30 Stattena IF - Jonstorps IF FK vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-06-19 19:00 Förslövs IF - Stattena IF Bjärevallen 7-manna
2019-06-27 18:30 Hässleholms IF grön - Helsingborg City FC vit Österås IP F-plan 7-manna 2