Spelprogram - P11 Nordöstra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-11 18:00 Hästveda IF - IFK Hässleholm Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-04-13 11:00 Broby IF orange - Hässleholms IF vit Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-04-13 11:00 VMA IK - Bjärnums GoIF Arkelstorps IP A-plan
2019-04-14 10:00 Finja IF - Hanaskogs IS Finja IP A-plan
2019-04-17 18:30 Hanaskogs IS - Hästveda IF Västra Heds IP B-plan 7-manna
2019-04-21 10:00 Bjärnums GoIF - Broby IF orange Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2019-04-22 12:30 IFK Hässleholm - VMA IK Österås IP konstgräs 1 7-manna 1
2019-04-22 15:30 Hässleholms IF vit - Finja IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-04-25 18:00 Hästveda IF - Hässleholms IF vit Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-04-28 10:00 Finja IF - Bjärnums GoIF Finja IP A-plan
2019-04-28 11:00 Broby IF orange - VMA IK Broby IP plan 3 7-manna 2
Maj
2019-05-04 12:00 Hässleholms IF vit - IFK Hässleholm Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-05 10:00 Bjärnums GoIF - Hästveda IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Broby IF orange - Finja IF Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-05-05 14:00 VMA IK - Hanaskogs IS Arkelstorps IP A-plan
2019-05-09 18:00 Hästveda IF - Broby IF orange Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Finja IF - VMA IK Finja IP A-plan
2019-05-11 14:00 IFK Hässleholm - Bjärnums GoIF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-05-15 19:00 Hanaskogs IS - Hässleholms IF vit Västra Heds IP B-plan 7-manna
2019-05-19 10:00 Bjärnums GoIF - Hanaskogs IS Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Broby IF orange - IFK Hässleholm Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-05-19 10:00 Finja IF - Hästveda IF Finja IP A-plan
2019-05-20 18:45 VMA IK - Hässleholms IF vit Arkelstorps IP A-plan
2019-05-23 18:00 Hästveda IF - VMA IK Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-05-25 12:00 Hässleholms IF vit - Bjärnums GoIF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-25 12:30 IFK Hässleholm - Finja IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-05-28 19:00 Hanaskogs IS - Broby IF orange Västra Heds IP B-plan 7-manna
2019-05-30 11:00 IFK Hässleholm - Hanaskogs IS Österås IP F-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-08 14:00 IFK Hässleholm - Hästveda IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-06-08 14:00 Hässleholms IF vit - Broby IF orange Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-06-08 14:30 Hanaskogs IS - Finja IF Västra Heds IP B-plan 7-manna
2019-06-09 10:00 Bjärnums GoIF - VMA IK Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2019-06-13 18:00 Hästveda IF - Hanaskogs IS Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-06-15 10:00 Finja IF - Hässleholms IF vit Finja IP A-plan
2019-06-16 14:00 VMA IK - IFK Hässleholm Arkelstorps IP A-plan
2019-06-16 16:00 Broby IF orange - Bjärnums GoIF Broby IP plan 3 7-manna 2