Spelprogram - P10 Nordvästra C3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Ekeby GIF - IK Wormo vit Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-04-13 10:30 IF Lödde svart - Råå IF ljusblå Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-04-13 12:00 Hittarps IK röd - Borstahusens BK blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-04-14 11:00 Kågeröds BoIF - Ramlösa Södra IF svart Brahevallen A-plan 7-manna 1
2019-04-20 11:30 Borstahusens BK blå - IF Lödde svart Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-04-20 12:00 Råå IF ljusblå - Kågeröds BoIF Råå IP B-plan 7-manna
2019-04-21 10:00 Ramlösa Södra IF svart - Ekeby GIF Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-04-27 09:30 Hittarps IK röd - IK Wormo vit Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-27 11:00 Kågeröds BoIF - IF Lödde svart Brahevallen A-plan 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Ekeby GIF - Råå IF ljusblå Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-04-28 15:00 Spanska Akademin FF - Ramlösa Södra IF svart Filborna IP 2, 7-manna
2019-04-29 17:00 IK Wormo vit - Spanska Akademin FF Exercisfältet konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 Kågeröds BoIF - Ekeby GIF Brahevallen A-plan 7-manna 1
2019-05-04 11:00 IK Wormo vit - Borstahusens BK blå Exercisfältet konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Råå IF ljusblå - Spanska Akademin FF Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-05 11:00 Ramlösa Södra IF svart - Hittarps IK röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Borstahusens BK blå - Ramlösa Södra IF svart Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-05-12 10:00 Ekeby GIF - IF Lödde svart Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-05-12 12:00 Hittarps IK röd - Råå IF ljusblå Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-05-12 15:00 Spanska Akademin FF - Kågeröds BoIF Filborna IP 2, 7-manna
2019-05-18 10:00 Råå IF ljusblå - Borstahusens BK blå Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-19 10:00 Ekeby GIF - Spanska Akademin FF Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-05-19 10:30 IF Lödde svart - IK Wormo vit Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-19 11:00 Kågeröds BoIF - Hittarps IK röd Brahevallen A-plan 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Borstahusens BK blå - Kågeröds BoIF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-05-25 12:00 IK Wormo vit - Ramlösa Södra IF svart Exercisfältet konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 12:00 Hittarps IK röd - Ekeby GIF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-05-26 16:00 Spanska Akademin FF - IF Lödde svart Filborna IP 2, 7-manna
Juni
2019-06-09 10:00 Ekeby GIF - Borstahusens BK blå Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-06-09 10:00 Spanska Akademin FF - Hittarps IK röd Filborna IP 2, 7-manna
2019-06-09 10:00 IF Lödde svart - Ramlösa Södra IF svart Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-06-09 13:30 Råå IF ljusblå - IK Wormo vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-06-15 10:45 Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-06-15 11:30 Borstahusens BK blå - Spanska Akademin FF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-06-16 11:00 IK Wormo vit - Kågeröds BoIF Exercisfältet konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 12:00 Hittarps IK röd - IF Lödde svart Laröds IP F-plan, 7-manna