Spelprogram - P9 Nordvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 Helsingborgs IF orange - Åstorps FF vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-04-13 10:00 Munka Ljungby IF blå - Ödåkra IF Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-04-13 11:00 Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå Västergårds IP 12, 5-manna
2019-04-13 11:00 Allerums GIF blå - Hittarps IK svart Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-14 11:00 Kullavägens BK blå - Båstads GIF Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2019-04-19 10:00 Åstorps FF vit - Munka Ljungby IF blå Bjärshögs IP Konstgräs
2019-04-20 10:00 Ödåkra IF - Eskilsminne IF blå Toftavallen C-plan 7-manna 2
2019-04-20 11:00 Ängelholms FF blå - Allerums GIF blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-04-20 11:30 Båstads GIF - Helsingborgs IF orange Örebäcksvallen konstgräs
2019-04-22 12:00 Hittarps IK svart - Kullavägens BK blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-04-27 10:00 Munka Ljungby IF blå - Båstads GIF Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-04-28 11:00 Helsingborgs IF orange - Hittarps IK svart Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-04-28 11:00 Eskilsminne IF blå - Åstorps FF vit Västergårds IP 12, 5-manna
2019-04-28 13:00 Ängelholms FF blå - Ödåkra IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
Maj
2019-05-01 11:00 Kullavägens BK blå - Allerums GIF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2019-05-04 09:30 Hittarps IK svart - Munka Ljungby IF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-04 10:00 Båstads GIF - Eskilsminne IF blå Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Allerums GIF blå - Ödåkra IF Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-05-04 11:30 Kullavägens BK blå - Helsingborgs IF orange Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2019-05-05 10:00 Åstorps FF vit - Ängelholms FF blå Bjärshögs IP Konstgräs
2019-05-11 10:00 Munka Ljungby IF blå - Kullavägens BK blå Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-05-11 10:00 Ödåkra IF - Åstorps FF vit Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-05-12 10:00 Eskilsminne IF blå - Hittarps IK svart Västergårds IP 12, 5-manna
2019-05-12 11:00 Helsingborgs IF orange - Allerums GIF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-05-12 13:00 Ängelholms FF blå - Båstads GIF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 10:00 Båstads GIF - Ödåkra IF Örebäcksvallen konstgräs
2019-05-18 10:00 Allerums GIF blå - Åstorps FF vit Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-05-19 09:30 Hittarps IK svart - Ängelholms FF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-19 11:00 Helsingborgs IF orange - Munka Ljungby IF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-05-19 11:30 Kullavägens BK blå - Eskilsminne IF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2019-05-25 10:00 Munka Ljungby IF blå - Allerums GIF blå Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-05-25 10:00 Ödåkra IF - Hittarps IK svart Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-05-25 11:00 Ängelholms FF blå - Kullavägens BK blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-05-26 10:00 Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF orange Västergårds IP 12, 5-manna
2019-05-26 10:00 Åstorps FF vit - Båstads GIF Bjärshögs IP Konstgräs
Juni
2019-06-08 10:00 Allerums GIF blå - Båstads GIF Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-06-08 11:00 Kullavägens BK blå - Ödåkra IF
2019-06-08 12:00 Munka Ljungby IF blå - Eskilsminne IF blå Munka IP C-plan 5-manna 2
2019-06-08 15:00 Helsingborgs IF orange - Ängelholms FF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-06-09 14:00 Hittarps IK svart - Åstorps FF vit Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-06-15 10:00 Ödåkra IF - Helsingborgs IF orange Toftavallen B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Båstads GIF - Hittarps IK svart Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
2019-06-15 11:30 Eskilsminne IF blå - Allerums GIF blå Västergårds IP 12, 5-manna
2019-06-16 10:00 Åstorps FF vit - Kullavägens BK blå Bjärshögs IP Konstgräs
2019-06-16 11:00 Ängelholms FF blå - Munka Ljungby IF blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1