Spelprogram - P9 Nordvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 Helsingborgs IF svart - Hittarps IK vit Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-04-14 10:00 Åstorps FF blå - Svalövs BK 2 Bjärshögs IP Konstgräs
2019-04-14 10:00 Ramlösa Södra IF vit - Ängelholms FF gul Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-04-14 11:45 Fortuna FF vit - Allerums GIF vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-04-14 13:00 Munka Ljungby IF röd - Råå IF ljusblå Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-04-21 10:00 Ängelholms FF gul - Munka Ljungby IF röd Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-04-22 10:00 Råå IF ljusblå - Åstorps FF blå Råå IP C-plan 5-manna
2019-04-22 10:00 Allerums GIF vit - Helsingborgs IF svart Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Svalövs BK 2 - Fortuna FF vit Svalövs IP A-plan
2019-04-22 14:00 Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF vit Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-04-27 11:00 Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Åstorps FF blå - Munka Ljungby IF röd Bjärshögs IP Konstgräs
2019-04-28 10:00 Ramlösa Södra IF vit - Allerums GIF vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:00 Helsingborgs IF svart - Svalövs BK 2 Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-04-28 11:45 Fortuna FF vit - Råå IF ljusblå Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
Maj
2019-05-04 10:00 Munka Ljungby IF röd - Hittarps IK vit Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-05-04 12:30 Allerums GIF vit - Ängelholms FF gul Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-05-04 13:30 Svalövs BK 2 - Ramlösa Södra IF vit
2019-05-05 10:00 Råå IF ljusblå - Helsingborgs IF svart Råå IP C-plan 5-manna
2019-05-05 12:00 Åstorps FF blå - Fortuna FF vit Bjärshögs IP Konstgräs
2019-05-11 11:00 Ängelholms FF gul - Svalövs BK 2 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-05-12 10:00 Ramlösa Södra IF vit - Råå IF ljusblå Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Helsingborgs IF svart - Åstorps FF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-05-12 11:45 Fortuna FF vit - Munka Ljungby IF röd Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-05-12 14:00 Hittarps IK vit - Allerums GIF vit Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-18 10:00 Munka Ljungby IF röd - Allerums GIF vit Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-05-19 10:00 Åstorps FF blå - Ramlösa Södra IF vit Bjärshögs IP Konstgräs
2019-05-19 11:00 Råå IF ljusblå - Ängelholms FF gul Råå IP C-plan 5-manna
2019-05-19 11:00 Svalövs BK 2 - Hittarps IK vit Svalövs IP A-plan
2019-05-19 11:45 Fortuna FF vit - Helsingborgs IF svart Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-05-25 11:00 Helsingborgs IF svart - Munka Ljungby IF röd Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2019-05-26 10:00 Ramlösa Södra IF vit - Fortuna FF vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Ängelholms FF gul - Åstorps FF blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-05-26 10:00 Allerums GIF vit - Svalövs BK 2 Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-05-26 12:00 Hittarps IK vit - Råå IF ljusblå Laröds IP E-plan, 7-manna
Juni
2019-06-08 10:00 Råå IF ljusblå - Allerums GIF vit Råå IP C-plan 5-manna
2019-06-08 10:00 Munka Ljungby IF röd - Svalövs BK 2 Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-06-08 11:00 Helsingborgs IF svart - Ramlösa Södra IF vit Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2019-06-09 11:45 Fortuna FF vit - Ängelholms FF gul Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-06-09 12:00 Åstorps FF blå - Hittarps IK vit Bjärshögs IP Konstgräs
2019-06-15 11:00 Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-06-15 11:00 Allerums GIF vit - Åstorps FF blå Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-06-16 10:00 Ramlösa Södra IF vit - Munka Ljungby IF röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Svalövs BK 2 - Råå IF ljusblå Svalövs IP A-plan
2019-06-16 12:00 Hittarps IK vit - Fortuna FF vit Laröds IP E-plan, 7-manna