Spelprogram - F12 Sydvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:00 IFK Klagshamn - BK Höllviken Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-04-13 10:30 GIF Nike röd - Ystads IF FF blå Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 14:30 Klågerups GoIF - Lilla Torg FF Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Borgeby FK vit - FC Champions svart Borgeby IP C-plan Konstgräs
2019-04-14 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Vellinge IF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-04-21 09:30 Vellinge IF blå - IFK Klagshamn Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-04-21 11:00 BK Höllviken - Klågerups GoIF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-04-21 11:00 FC Champions svart - GIF Nike röd Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 14:00 Ystads IF FF blå - IF Limhamn Bunkeflo 2 Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Lilla Torg FF - BK Höllviken Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 10:30 GIF Nike röd - Trelleborgs FF Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 13:00 Klågerups GoIF - Vellinge IF blå Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-04-28 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - FC Champions svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 10:30 IFK Klagshamn - Ystads IF FF blå Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
Maj
2019-05-04 17:00 Borgeby FK vit - GIF Nike röd Borgeby IP E-plan konstgräs
2019-05-05 11:00 Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo 2 Köpingeskolan 7-manna 2
2019-05-05 11:00 FC Champions svart - IFK Klagshamn Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 11:30 Vellinge IF blå - Lilla Torg FF Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-05 12:30 Ystads IF FF blå - Klågerups GoIF Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-05-08 18:00 BK Höllviken - Vellinge IF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 09:00 IFK Klagshamn - Trelleborgs FF Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-05-12 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Borgeby FK vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-05-12 10:00 Klågerups GoIF - FC Champions svart Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-12 13:30 Lilla Torg FF - Ystads IF FF blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 14:30 Trelleborgs FF - Borgeby FK vit Söderslättshallens IP plan 3
2019-05-18 10:30 GIF Nike röd - IF Limhamn Bunkeflo 2 Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 11:30 Ystads IF FF blå - BK Höllviken Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-05-18 12:00 Borgeby FK vit - IFK Klagshamn Borgeby IP E-plan konstgräs
2019-05-19 11:00 FC Champions svart - Lilla Torg FF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-05-21 18:30 Klågerups GoIF - Trelleborgs FF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-24 18:30 Klågerups GoIF - Borgeby FK vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-25 09:30 IFK Klagshamn - GIF Nike röd Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-05-25 13:00 Lilla Torg FF - Trelleborgs FF Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 15:30 BK Höllviken - FC Champions svart Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 11:30 Vellinge IF blå - Ystads IF FF blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Juni
2019-06-08 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - IFK Klagshamn Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 10:30 GIF Nike röd - Klågerups GoIF Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:15 Trelleborgs FF - BK Höllviken Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
2019-06-09 11:00 FC Champions svart - Vellinge IF blå Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 15:30 Borgeby FK vit - Lilla Torg FF Borgeby IP B-plan
2019-06-15 10:00 BK Höllviken - Borgeby FK vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 11:30 Ystads IF FF blå - FC Champions svart Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-06-15 12:00 Vellinge IF blå - Trelleborgs FF Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 12:00 Klågerups GoIF - IF Limhamn Bunkeflo 2 Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-06-16 12:30 Lilla Torg FF - GIF Nike röd Mariedals IP konstgräs 7-manna 2