Spelprogram - F10 Sydvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:00 GIF Nike blå - Svedala IF blå Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Hyllie IK - IF Limhamn Bunkeflo 2 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Trelleborgs FF - BK Höllviken röd Söderslättshallens IP plan 3
2019-04-14 15:00 Borgeby FK Röd - Veberöds AIF Borgeby IP C-plan Konstgräs
2019-04-14 15:00 Gislövs IF - Lunds FF Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-04-22 09:30 Veberöds AIF - GIF Nike blå Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Trelleborgs FF Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 1
2019-04-22 10:00 Svedala IF blå - Gislövs IF Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 2
2019-04-25 18:30 Lunds FF - Hyllie IK Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:30 GIF Nike blå - BK Höllviken röd Pilängsplanen 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Borgeby FK Röd - Trelleborgs FF Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Gislövs IF - Veberöds AIF Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-04-28 10:00 Hyllie IK - Svedala IF blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds FF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
Maj
2019-05-04 10:00 Svedala IF blå - IF Limhamn Bunkeflo 2 Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 2
2019-05-04 10:00 Veberöds AIF - Hyllie IK Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 09:30 Borgeby FK Röd - GIF Nike blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 BK Höllviken röd - Gislövs IF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 11:30 Trelleborgs FF - Lunds FF Söderslättshallens IP plan 3
2019-05-05 12:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Veberöds AIF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-05-07 18:00 BK Höllviken röd - Borgeby FK Röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 10:30 GIF Nike blå - Trelleborgs FF Pilängsplanen 7-manna 2
2019-05-11 11:00 Gislövs IF - Borgeby FK Röd Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-05-12 10:00 Hyllie IK - BK Höllviken röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Lunds FF - Svedala IF blå Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:00 BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo 2 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Veberöds AIF - Lunds FF Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 11:30 Trelleborgs FF - Svedala IF blå Söderslättshallens IP plan 3
2019-05-19 09:00 GIF Nike blå - Gislövs IF Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Borgeby FK Röd - Hyllie IK Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-05-26 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Borgeby FK Röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-05-26 10:00 Lunds FF - BK Höllviken röd Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 11:30 Hyllie IK - GIF Nike blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 12:00 Svedala IF blå - Veberöds AIF Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 2
2019-05-26 15:00 Gislövs IF - Trelleborgs FF Gislövs IP C-plan 7-manna
Juni
2019-06-08 10:00 BK Höllviken röd - Svedala IF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:30 GIF Nike blå - IF Limhamn Bunkeflo 2 Pilängsplanen 7-manna 1
2019-06-09 11:30 Trelleborgs FF - Veberöds AIF Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 2
2019-06-09 12:00 Borgeby FK Röd - Lunds FF Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Svedala IF blå - Borgeby FK Röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-06-15 10:00 Veberöds AIF - BK Höllviken röd Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 11:30 Lunds FF - GIF Nike blå Smörlyckans IP Plan 2
2019-06-16 11:30 Hyllie IK - Trelleborgs FF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Gislövs IF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-06-23 15:00 Gislövs IF - Hyllie IK Gislövs IP C-plan 7-manna