Spelprogram - P12 Sydvästra B3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 13:00 BK Höllviken svart - IF Limhamn Bunkeflo B3 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-04-12 18:30 Lindeborgs FF 1948 röd - BK Olympic Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Bunkeflo FF svart - Malmö IKF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-04-14 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Hyllie IK svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 12:00 Lilla Torg FF blå - Malmö City FC gul Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 11:45 Malmö City FC gul - Bunkeflo FF svart Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 13:00 Hyllie IK svart - Lindeborgs FF 1948 röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-26 18:30 Lindeborgs FF 1948 röd - BK Höllviken svart Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Bunkeflo FF svart - FC Rosengård 1917 blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 09:45 BK Olympic - Hyllie IK svart Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Malmö IKF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-01 12:00 FC Rosengård 1917 blå - Lilla Torg FF blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:00 BK Höllviken svart - BK Olympic Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-05-04 11:15 Lilla Torg FF blå - Bunkeflo FF svart Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:15 Malmö City FC gul - IF Limhamn Bunkeflo B3 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 12:00 Malmö IKF - Lindeborgs FF 1948 röd Gullviksborgs IP 7-manna
2019-05-10 18:30 Lindeborgs FF 1948 röd - Malmö City FC gul Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 09:45 BK Olympic - Malmö IKF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - FC Rosengård 1917 blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 13:00 Hyllie IK svart - BK Höllviken svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Malmö City FC gul - BK Olympic Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 12:15 Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B3 Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-18 14:15 FC Rosengård 1917 blå - Lindeborgs FF 1948 röd Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 12:00 Malmö IKF - Hyllie IK svart Gullviksborgs IP 7-manna
2019-05-25 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Bunkeflo FF svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 13:00 Lindeborgs FF 1948 röd - Lilla Torg FF blå
2019-05-25 13:00 Hyllie IK svart - Malmö City FC gul Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 14:00 BK Höllviken svart - Malmö IKF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 09:30 BK Olympic - FC Rosengård 1917 blå Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-07 19:00 Lilla Torg FF blå - BK Olympic Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-08 10:00 Bunkeflo FF svart - Lindeborgs FF 1948 röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-06-08 10:00 Malmö City FC gul - BK Höllviken svart Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 14:15 FC Rosengård 1917 blå - Hyllie IK svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 11:30 Hyllie IK svart - Lilla Torg FF blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 12:00 BK Höllviken svart - FC Rosengård 1917 blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 09:45 BK Olympic - Bunkeflo FF svart Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Malmö IKF - Malmö City FC gul Gullviksborgs IP 7-manna