Spelprogram - P10 Nordöstra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:00 Hästveda IF - IFK Osby blå Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-04-14 10:00 Hässleholms IF vit - Sibbhults IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-04-14 11:00 Farstorps GoIF - Broby IF orange Farstorps IP A-plan 7-manna
2019-04-19 10:30 Broby IF orange - Hässleholms IF vit Broby IP plan 3 7-manna 1
2019-04-21 10:00 IFK Osby blå - Farstorps GoIF Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
2019-04-22 14:00 Sibbhults IF - Höörs IS vit Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2019-04-26 18:00 Hästveda IF - Sibbhults IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-04-27 10:00 Höörs IS vit - Broby IF orange Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-04-27 10:00 IFK Osby blå - Wisseltofta IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-04-28 10:00 Hässleholms IF vit - Farstorps GoIF Österås IP F-plan 7-manna 2
Maj
2019-05-05 10:00 Broby IF orange - Hästveda IF Broby IP plan 3 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Sibbhults IF - IFK Osby blå Färevallen A-plan 7-manna 1
2019-05-05 12:30 Farstorps GoIF - Wisseltofta IF Farstorps IP A-plan 7-manna
2019-05-05 13:00 Hässleholms IF vit - Höörs IS vit Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-10 18:00 Hästveda IF - Hässleholms IF vit Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-05-12 14:30 IFK Osby blå - Broby IF orange Gamleby B-plan 7-manna
2019-05-12 15:00 Wisseltofta IF - Sibbhults IF Åvallen, Visseltofta B-plan 7-manna
2019-05-17 18:30 Broby IF orange - Wisseltofta IF Broby IP plan 3 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Hässleholms IF vit - IFK Osby blå Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-19 12:30 Farstorps GoIF - Sibbhults IF Farstorps IP A-plan 7-manna
2019-05-24 18:00 Hästveda IF - Farstorps GoIF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-05-26 11:00 Sibbhults IF - Broby IF orange Färevallen A-plan 7-manna 1
2019-05-26 15:00 Wisseltofta IF - Hässleholms IF vit Åvallen, Visseltofta B-plan 7-manna
2019-05-26 16:00 IFK Osby blå - Höörs IS vit Gamleby B-plan 7-manna
2019-05-28 18:00 Wisseltofta IF - Hästveda IF Åvallen, Visseltofta B-plan 7-manna
2019-05-30 11:30 Höörs IS vit - Wisseltofta IF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Juni
2019-06-02 10:00 Höörs IS vit - Farstorps GoIF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-06-08 12:00 Broby IF orange - Farstorps GoIF Broby IP plan 3 7-manna 1
2019-06-08 15:00 IFK Osby blå - Hästveda IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-06-09 18:00 Wisseltofta IF - Höörs IS vit Åvallen, Visseltofta B-plan 7-manna
2019-06-10 18:30 Sibbhults IF - Hässleholms IF vit Färevallen A-plan 7-manna 1
2019-06-11 18:00 Höörs IS vit - Hästveda IF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-06-15 11:00 Hästveda IF - Wisseltofta IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-06-15 12:00 Höörs IS vit - Sibbhults IF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-06-16 10:00 Hässleholms IF vit - Broby IF orange Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-06-16 11:00 Farstorps GoIF - IFK Osby blå Farstorps IP A-plan 7-manna