Spelprogram - P11 Sydvästra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:30 Askeröds IF - Harrie FF röd Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Lunds FF vit - Lunds BK vit
2019-04-14 10:00 Södra Sandby IF - GIF Nike röd Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Bjärreds IF grön - Linero IF vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 11:00 Lunds BOIS röd - Uppåkra IF svart Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-04-14 12:30 IF Lödde gul - Torns IF svart Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-04-20 09:00 GIF Nike röd - Askeröds IF Pilängsplanen 7-manna 1
2019-04-20 11:30 Linero IF vit - Lunds BOIS röd Linero IP A-plan 7-manna B
2019-04-22 14:00 Uppåkra IF svart - IF Lödde gul Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-04-23 17:30 Harrie FF röd - Bjärreds IF grön Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-04-24 17:30 Torns IF svart - Lunds FF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-04-24 18:00 Lunds BK vit - Södra Sandby IF Klostergårdens IP plan 8
2019-04-26 18:00 Harrie FF röd - GIF Nike röd Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Lunds BOIS röd - Bjärreds IF grön Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-04-27 10:00 Lunds FF vit - Uppåkra IF svart
2019-04-28 11:00 Askeröds IF - Lunds BK vit Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:30 IF Lödde gul - Linero IF vit Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-04-28 13:00 Södra Sandby IF - Torns IF svart Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Maj
2019-05-04 12:30 Lunds BK vit - Harrie FF röd Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-05-05 10:00 Linero IF vit - Lunds FF vit Linero IP A-plan 7-manna B
2019-05-05 10:00 Uppåkra IF svart - Södra Sandby IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Lunds BOIS röd - IF Lödde gul Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-05-05 11:00 Torns IF svart - Askeröds IF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 14:00 Bjärreds IF grön - GIF Nike röd Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-05-11 10:00 Södra Sandby IF - Linero IF vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Askeröds IF - Uppåkra IF svart Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Harrie FF röd - Torns IF svart Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-05-11 12:00 IF Lödde gul - Bjärreds IF grön Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-12 09:00 GIF Nike röd - Lunds BK vit Pilängsplanen 7-manna 2
2019-05-12 11:30 Lunds FF vit - Lunds BOIS röd Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Lunds BOIS röd - Södra Sandby IF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-05-18 11:30 Linero IF vit - Askeröds IF Linero IP A-plan 7-manna B
2019-05-18 11:30 IF Lödde gul - Lunds FF vit Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-18 12:00 Bjärreds IF grön - Lunds BK vit Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-05-18 12:30 Torns IF svart - GIF Nike röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 11:30 Uppåkra IF svart - Harrie FF röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-24 18:30 Askeröds IF - Lunds BOIS röd Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-05-25 09:00 GIF Nike röd - Uppåkra IF svart Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Södra Sandby IF - IF Lödde gul Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Lunds BK vit - Torns IF svart Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-05-26 10:00 Harrie FF röd - Linero IF vit Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-05-26 11:30 Lunds FF vit - Bjärreds IF grön Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
Juni
2019-06-08 10:00 Bjärreds IF grön - Torns IF svart Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-06-08 11:30 Linero IF vit - GIF Nike röd Linero IP A-plan 7-manna B
2019-06-09 10:00 Lunds FF vit - Södra Sandby IF Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 11:30 IF Lödde gul - Askeröds IF Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-06-09 11:30 Uppåkra IF svart - Lunds BK vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-06-09 12:00 Lunds BOIS röd - Harrie FF röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-06-15 09:00 GIF Nike röd - Lunds BOIS röd Pilängsplanen 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Harrie FF röd - IF Lödde gul Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Lunds BK vit - Linero IF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-06-16 09:30 Torns IF svart - Uppåkra IF svart Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 12:00 Södra Sandby IF - Bjärreds IF grön Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2019-06-16 17:30 Askeröds IF - Lunds FF vit Askeröds IP B-plan 7-manna 1