Spelprogram - P10 Sydvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo B2 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 11:00 Dalby GIF vit - BK Flagg Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2019-04-13 11:00 Åkarps IF 1 - GIF Nike blå Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 11:45 Arlövs BI blå - Bjärreds IF röd Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-04-14 11:45 Linero IF röd - Dalby GIF vit Linero IP A-plan 7-manna B
2019-04-20 10:30 BK Flagg - Staffanstorp United FC lila Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2019-04-22 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Arlövs BI blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Arlövs BI blå - GIF Nike blå Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Bjärreds IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B2 Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Staffanstorp United FC lila - Linero IF röd Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Åkarps IF 1 - BK Flagg Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-03 18:00 GIF Nike blå - Torns IF orange Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-04 10:30 BK Flagg - Torns IF orange Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2019-05-05 09:00 GIF Nike blå - Bjärreds IF röd Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Linero IF röd - Åkarps IF 1 Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-05 11:00 Dalby GIF vit - Staffanstorp United FC lila Dalby IP 7-manna öst
2019-05-11 11:00 Torns IF orange - Linero IF röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 12:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - GIF Nike blå Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Åkarps IF 1 - Dalby GIF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Arlövs BI blå - BK Flagg Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-05-18 11:00 BK Flagg - Bjärreds IF röd Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2019-05-18 14:00 Dalby GIF vit - Torns IF orange Dalby IP 7-manna öst
2019-05-19 09:30 Linero IF röd - Arlövs BI blå Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-19 12:00 Staffanstorp United FC lila - Åkarps IF 1 Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-25 09:30 Torns IF orange - Staffanstorp United FC lila Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 10:00 Arlövs BI blå - Dalby GIF vit Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-05-25 11:00 Bjärreds IF röd - Linero IF röd Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-05-25 13:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - BK Flagg Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
Juni
2019-06-08 10:00 Åkarps IF 1 - Torns IF orange Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:15 BK Flagg - GIF Nike blå Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2019-06-08 14:00 Dalby GIF vit - Bjärreds IF röd Dalby IP 7-manna öst
2019-06-09 10:00 Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B2 Linero IP A-plan 7-manna A
2019-06-09 10:00 Staffanstorp United FC lila - Arlövs BI blå Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-06-15 09:00 GIF Nike blå - Linero IF röd Pilängsplanen 7-manna 1
2019-06-15 11:45 Arlövs BI blå - Åkarps IF 1 Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC lila Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-06-16 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Dalby GIF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2