Spelprogram - P9 Sydvästra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Höörs IS vit - Lunds BK blå Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-04-13 10:00 Linero IF vit - Kävlinge GoIF Linero IP B-plan 5-manna A
2019-04-14 09:30 Torns IF grön - Löberöds IF Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2019-04-14 10:00 Harrie FF - Lunds FF vit Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-04-14 10:00 Södra Sandby IF vit - Furulunds IK Gul Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-19 11:00 Furulunds IK Gul - Torns IF grön Vikenplanen, Furulund 5-manna 4
2019-04-19 11:00 Lunds BK blå - Linero IF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-04-21 10:00 Kävlinge GoIF - Södra Sandby IF vit Högalids IP C-plan 5-manna 2
2019-04-21 11:15 Lunds FF vit - Höörs IS vit Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
2019-04-22 10:00 Löberöds IF - Harrie FF Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-04-27 09:30 Torns IF grön - Södra Sandby IF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2019-04-27 10:00 Harrie FF - Furulunds IK Gul Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-04-27 10:00 Höörs IS vit - Löberöds IF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-04-28 10:00 Linero IF vit - Lunds FF vit Linero IP B-plan 5-manna A
2019-04-28 10:00 Kävlinge GoIF - Lunds BK blå Högalids IP C-plan 5-manna 2
Maj
2019-05-04 09:30 Torns IF grön - Harrie FF Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2019-05-04 11:00 Furulunds IK Gul - Höörs IS vit Ljungvalla IP B-plan 5-manna 4
2019-05-04 11:00 Lunds FF vit - Kävlinge GoIF Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
2019-05-05 10:00 Löberöds IF - Linero IF vit Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-05-05 10:00 Södra Sandby IF vit - Lunds BK blå Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Harrie FF - Södra Sandby IF vit Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-05-11 10:00 Linero IF vit - Furulunds IK Gul Linero IP B-plan 5-manna A
2019-05-11 10:00 Lunds BK blå - Lunds FF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-12 10:00 Kävlinge GoIF - Löberöds IF Högalids IP C-plan 5-manna 2
2019-05-12 11:00 Höörs IS vit - Torns IF grön Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-05-17 19:00 Södra Sandby IF vit - Lunds FF vit Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-18 09:30 Torns IF grön - Linero IF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2019-05-18 10:00 Harrie FF - Höörs IS vit Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-05-18 10:30 Furulunds IK Gul - Kävlinge GoIF Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-05-19 10:00 Löberöds IF - Lunds BK blå Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-05-25 10:00 Lunds BK blå - Furulunds IK Gul Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-25 11:00 Höörs IS vit - Södra Sandby IF vit Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-05-25 11:00 Lunds FF vit - Löberöds IF Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-05-26 10:00 Linero IF vit - Harrie FF Linero IP B-plan 5-manna A
2019-05-26 10:00 Kävlinge GoIF - Torns IF grön Högalids IP C-plan 5-manna 2
Juni
2019-06-07 18:30 Södra Sandby IF vit - Löberöds IF Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-08 09:30 Torns IF grön - Lunds BK blå Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2019-06-08 10:00 Höörs IS vit - Linero IF vit Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-06-09 10:00 Harrie FF - Kävlinge GoIF Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-06-09 15:00 Furulunds IK Gul - Lunds FF vit Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-06-15 10:00 Linero IF vit - Södra Sandby IF vit Linero IP B-plan 5-manna A
2019-06-15 11:30 Löberöds IF - Furulunds IK Gul Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-06-15 12:15 Lunds BK blå - Harrie FF Klostergårdens IP, centrumplan
2019-06-16 10:00 Kävlinge GoIF - Höörs IS vit Högalids IP C-plan 5-manna 2
2019-06-16 11:00 Lunds FF vit - Torns IF grön Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1