Spelprogram - P9 Sydvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Uppåkra IF vit - Staffanstorp United FC orange Uppåkravallen, konstgräs 2
2019-04-13 11:00 Lunds BOIS vit - Dalby GIF vit Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-04-13 11:30 Linero IF röd - Arlövs BI vit Linero IP B-plan 5-manna B
2019-04-13 12:15 Lunds BK gul - Veberöds AIF vit Klostergårdens IP, centrumplan
2019-04-14 10:00 Lunds FF svart - Värpinge IF Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
2019-04-14 11:00 Södra Sandby IF blå - Åkarps IF 3 Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-19 11:30 Veberöds AIF vit - Linero IF röd Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-04-20 10:00 Åkarps IF 3 - Lunds FF svart Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-04-21 11:00 Dalby GIF vit - Lunds BK gul Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-04-21 12:00 Staffanstorp United FC orange - Lunds BOIS vit Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-04-22 11:15 Arlövs BI vit - Södra Sandby IF blå Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2019-04-22 14:00 Värpinge IF - Uppåkra IF vit Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-04-26 18:30 Åkarps IF 3 - Arlövs BI vit Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-04-27 13:00 Uppåkra IF vit - Lunds FF svart Uppåkravallen, konstgräs 2
2019-04-28 11:30 Linero IF röd - Dalby GIF vit Linero IP B-plan 5-manna B
2019-04-28 12:15 Lunds BK gul - Staffanstorp United FC orange Klostergårdens IP, centrumplan
2019-04-28 13:00 Södra Sandby IF blå - Veberöds AIF vit Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 14:15 Lunds BOIS vit - Värpinge IF Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 Lunds FF svart - Arlövs BI vit Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-05-04 10:30 Värpinge IF - Lunds BK gul Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-05-04 12:00 Staffanstorp United FC orange - Linero IF röd Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-04 13:00 Uppåkra IF vit - Lunds BOIS vit Uppåkravallen, konstgräs 2
2019-05-04 13:00 Veberöds AIF vit - Åkarps IF 3 Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-05-05 14:00 Dalby GIF vit - Södra Sandby IF blå Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-05-11 10:00 Lunds BK gul - Uppåkra IF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-11 11:30 Linero IF röd - Värpinge IF Linero IP B-plan 5-manna B
2019-05-11 16:30 Lunds BOIS vit - Lunds FF svart Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-05-12 10:00 Södra Sandby IF blå - Staffanstorp United FC orange Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Arlövs BI vit - Veberöds AIF vit Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2019-05-12 13:00 Åkarps IF 3 - Dalby GIF vit Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-05-18 10:00 Lunds FF svart - Veberöds AIF vit Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 10:30 Värpinge IF - Södra Sandby IF blå Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-05-18 11:00 Uppåkra IF vit - Linero IF röd Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-05-19 10:00 Lunds BOIS vit - Lunds BK gul Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-05-19 12:00 Staffanstorp United FC orange - Åkarps IF 3 Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-05-19 14:00 Dalby GIF vit - Arlövs BI vit Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-05-24 18:00 Arlövs BI vit - Staffanstorp United FC orange Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2019-05-25 10:00 Lunds BK gul - Lunds FF svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-25 10:00 Åkarps IF 3 - Värpinge IF Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-05-26 10:00 Veberöds AIF vit - Dalby GIF vit Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-05-26 11:30 Linero IF röd - Lunds BOIS vit Linero IP B-plan 5-manna B
2019-05-26 13:30 Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF vit Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-08 09:30 Uppåkra IF vit - Åkarps IF 3 Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-06-08 10:00 Staffanstorp United FC orange - Veberöds AIF vit Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-06-08 10:00 Lunds FF svart - Dalby GIF vit Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-06-09 10:30 Värpinge IF - Arlövs BI vit Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-06-09 11:00 Lunds BOIS vit - Södra Sandby IF blå Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-06-13 17:45 Lunds BK gul - Linero IF röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-06-14 18:45 Arlövs BI vit - Uppåkra IF vit Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2019-06-15 11:30 Linero IF röd - Lunds FF svart Linero IP B-plan 5-manna B
2019-06-16 10:00 Södra Sandby IF blå - Lunds BK gul Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Åkarps IF 3 - Lunds BOIS vit Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-06-16 11:00 Dalby GIF vit - Staffanstorp United FC orange Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-06-16 11:30 Veberöds AIF vit - Värpinge IF Romelevallen konstgräsplan 5-manna