Spelprogram - P9 Sydöstra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-14 10:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart - Sjöbo IF vit Möllevallen, Skivarp A-plan 5-manna 1
2019-04-14 11:00 Gärsnäs AIS - Öja FF vit Gärsvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-04-14 11:00 Liga 06 IF - SoGK Charlo Ingelstorps IP A-plan
2019-04-14 13:00 IFK Simrishamn 2 - Ystads IF FF vit Korsavads IP E-plan 5-manna
2019-04-19 10:00 Ystads IF FF vit - Liga 06 IF Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-04-20 10:00 Brösarps IF - Gärsnäs AIS Utsikten, 5-mannaplan
2019-04-20 10:30 SoGK Charlo - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-04-22 11:00 Öja FF vit - IFK Simrishamn 2 Björkvallen, Öja 5-manna
2019-04-28 10:00 Liga 06 IF - Öja FF vit Ingelstorps B-plan 7-manna
2019-04-28 10:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart - Ystads IF FF vit Möllevallen, Skivarp A-plan 5-manna 1
2019-04-28 11:00 Sjöbo IF vit - SoGK Charlo Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2019-04-28 13:00 IFK Simrishamn 2 - Brösarps IF Korsavads IP E-plan 5-manna
Maj
2019-05-04 10:00 Brösarps IF - Liga 06 IF Utsikten, 5-mannaplan
2019-05-04 10:00 Gärsnäs AIS - IFK Simrishamn 2 Gärsvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-05-05 11:00 Ystads IF FF vit - Sjöbo IF vit Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-05-05 11:00 Öja FF vit - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart Björkvallen, Öja 5-manna
2019-05-11 10:00 SoGK Charlo - Ystads IF FF vit Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-05-12 10:00 Liga 06 IF - Gärsnäs AIS Ingelstorps IP A-plan
2019-05-12 10:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart - Brösarps IF Möllevallen, Skivarp A-plan 5-manna 1
2019-05-12 11:30 Sjöbo IF vit - Öja FF vit Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2019-05-15 18:30 Gärsnäs AIS - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart Gärsvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-05-18 10:00 Brösarps IF - Sjöbo IF vit Utsikten, 5-mannaplan
2019-05-18 13:00 IFK Simrishamn 2 - Liga 06 IF Korsavads IP E-plan 5-manna
2019-05-19 11:00 Öja FF vit - SoGK Charlo Björkvallen, Öja 5-manna
2019-05-24 18:30 Ystads IF FF vit - Öja FF vit Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-05-25 10:00 SoGK Charlo - Brösarps IF Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-05-26 11:00 Sjöbo IF vit - Gärsnäs AIS Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2019-05-26 11:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart - IFK Simrishamn 2 Möllevallen, Skivarp konstgräs 5-manna
Juni
2019-06-06 11:00 Gärsnäs AIS - SoGK Charlo Gärsvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-06-08 10:00 Brösarps IF - Ystads IF FF vit Utsikten, 5-mannaplan
2019-06-09 10:30 Liga 06 IF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart Ingelstorps IP A-plan
2019-06-09 13:00 IFK Simrishamn 2 - Sjöbo IF vit Korsavads IP E-plan 5-manna
2019-06-15 10:00 Ystads IF FF vit - Gärsnäs AIS Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-06-15 11:30 SoGK Charlo - IFK Simrishamn 2 Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-06-16 11:00 Öja FF vit - Brösarps IF Björkvallen, Öja 5-manna
2019-06-16 13:00 Sjöbo IF vit - Liga 06 IF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2