Spelprogram - P10 Sydöstra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:00 Tomelilla IF vit - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Brösarps IF - Spjutstorps IF röd Utsikten B-plan 7-manna
2019-04-14 10:00 IFK Simrishamn vit - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-04-14 14:00 Gärsnäs AIS - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-04-19 10:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Tomelilla IF vit Lövängen A-plan 7-manna 1
2019-04-20 10:00 Spjutstorps IF röd - Gärsnäs AIS Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-04-21 09:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Brösarps IF Hamondavallen 7-manna 2
2019-04-25 18:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - IFK Simrishamn vit Kvarnvallen A-plan 7-manna
2019-04-28 10:00 Brösarps IF - Tomelilla IF vit Utsikten B-plan 7-manna
2019-04-28 12:00 IFK Simrishamn vit - Spjutstorps IF röd Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-04-28 15:00 Gärsnäs AIS - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-04-29 18:15 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Vanstad Arena A-plan
Maj
2019-05-03 18:00 Tomelilla IF vit - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-04 09:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - IFK Simrishamn vit Hamondavallen 7-manna 2
2019-05-04 10:00 Brösarps IF - Gärsnäs AIS Utsikten B-plan 7-manna
2019-05-04 11:00 Spjutstorps IF röd - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-05-11 09:30 IFK Simrishamn vit - Brösarps IF Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-05-11 10:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Lövängen A-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Spjutstorps IF röd Kvarnvallen A-plan 7-manna
2019-05-12 15:00 Gärsnäs AIS - Tomelilla IF vit Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Brösarps IF - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Utsikten B-plan 7-manna
2019-05-19 09:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Hamondavallen 7-manna 2
2019-05-19 10:00 Tomelilla IF vit - Spjutstorps IF röd Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-19 15:00 Gärsnäs AIS - IFK Simrishamn vit Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-26 10:00 IFK Simrishamn vit - Tomelilla IF vit Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-05-26 10:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Brösarps IF Kvarnvallen A-plan 7-manna
2019-05-26 11:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Gärsnäs AIS Lövängen A-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-05 18:30 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - IFK Simrishamn vit Lövängen A-plan 7-manna 1
2019-06-07 18:30 Spjutstorps IF röd - Brösarps IF Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-06-08 09:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Tomelilla IF vit Hamondavallen 7-manna 2
2019-06-08 10:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Gärsnäs AIS Kvarnvallen A-plan 7-manna
2019-06-12 17:30 Gärsnäs AIS - Spjutstorps IF röd Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-06-13 18:00 Tomelilla IF vit - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Brösarps IF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Utsikten B-plan 7-manna
2019-06-18 18:30 IFK Simrishamn vit - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-06-25 18:30 Spjutstorps IF röd - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Bäckavallen B-plan 7-manna 2