Spelprogram - P12 Nordvästra A, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Vejby IF 1 - Dösjöbro IF röd Vejby IP 7-manna
2019-08-17 11:00 Harrie FF röd - Helsingborg City FC svart Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-08-18 11:30 Lunds BK blå - Fortuna FF röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-08-18 12:00 Stattena IF - Helsingborgs IF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-23 18:30 Dösjöbro IF röd - Harrie FF röd Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-08-24 10:00 Helsingborg City FC svart - Stattena IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Fortuna FF röd - Vejby IF 1 Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-08-25 13:00 Helsingborgs IF blå - Lunds BK blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 10:15 Vejby IF 1 - Helsingborgs IF blå Vejby IP 7-manna
2019-08-31 11:00 Harrie FF röd - Fortuna FF röd Högalids IP, B-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 13:30 Lunds BK blå - Stattena IF Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-01 14:00 Helsingborg City FC svart - Dösjöbro IF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 11:00 Lunds BK blå - Vejby IF 1 Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-07 11:00 Stattena IF - Dösjöbro IF röd Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2019-09-07 15:00 Helsingborgs IF blå - Harrie FF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 10:00 Fortuna FF röd - Helsingborg City FC svart Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Dösjöbro IF röd - Fortuna FF röd Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-09-14 11:00 Vejby IF 1 - Stattena IF Vejby IP 7-manna
2019-09-14 11:30 Helsingborg City FC svart - Helsingborgs IF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 11:00 Harrie FF röd - Lunds BK blå Högalids IP, A-plan 7-manna 1
2019-09-21 11:30 Vejby IF 1 - Harrie FF röd Vejby IP 7-manna
2019-09-22 11:00 Lunds BK blå - Helsingborg City FC svart Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-22 12:00 Stattena IF - Fortuna FF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 15:30 Helsingborgs IF blå - Dösjöbro IF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 10:00 Helsingborg City FC svart - Vejby IF 1 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Harrie FF röd - Stattena IF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-09-29 14:00 Dösjöbro IF röd - Lunds BK blå Dösjöbro IP B-plan 9-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 Dösjöbro IF röd - Vejby IF 1 Dösjöbro IP B-plan 9-manna
2019-10-05 11:30 Helsingborg City FC svart - Harrie FF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 12:30 Fortuna FF röd - Lunds BK blå Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-10-05 15:30 Helsingborgs IF blå - Stattena IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 11:00 Vejby IF 1 - Fortuna FF röd Vejby IP 7-manna
2019-10-12 13:30 Lunds BK blå - Helsingborgs IF blå Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-10-13 10:00 Harrie FF röd - Dösjöbro IF röd Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-10-13 15:00 Stattena IF - Helsingborg City FC svart Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1