Spelprogram - F11 Nordvästra C, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Dösjöbro IF - Röstånga IS Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 10:30 IF Lödde - Vikens IK Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:30 Maglasäte IF - Hittarps IK röd Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-08-18 11:00 Billesholms IK - Teckomatorps SK Norrlyckan A-plan
2019-08-20 18:00 Marieholms IS - Billeberga GIF Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-08-23 18:00 Röstånga IS - Maglasäte IF Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-24 12:30 Hittarps IK röd - Marieholms IS Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-25 10:00 Teckomatorps SK - IF Lödde Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:30 Billeberga GIF - Billesholms IK Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-25 14:30 Vikens IK - Dösjöbro IF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-08-31 12:00 Maglasäte IF - Dösjöbro IF Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 10:30 IF Lödde - Billeberga GIF Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-01 11:00 Billesholms IK - Hittarps IK röd Norrlyckan A-plan
2019-09-01 14:30 Vikens IK - Teckomatorps SK Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-09-03 18:00 Marieholms IS - Röstånga IS Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-09-06 18:00 Röstånga IS - Billesholms IK Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:30 Billeberga GIF - Teckomatorps SK Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-08 12:00 Hittarps IK röd - IF Lödde Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-08 12:00 Maglasäte IF - Vikens IK Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 IF Lödde - Röstånga IS Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Marieholms IS - Maglasäte IF Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Teckomatorps SK - Hittarps IK röd Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 11:00 Billesholms IK - Dösjöbro IF Norrlyckan A-plan
2019-09-15 14:30 Vikens IK - Billeberga GIF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-09-17 18:15 Dösjöbro IF - Marieholms IS Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Marieholms IS - Vikens IK Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-09-22 09:30 Röstånga IS - Teckomatorps SK Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Dösjöbro IF - IF Lödde Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 10:30 Maglasäte IF - Billesholms IK Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-09-22 12:00 Hittarps IK röd - Billeberga GIF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-26 18:00 Vikens IK - Hittarps IK röd Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Teckomatorps SK - Dösjöbro IF Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 IF Lödde - Maglasäte IF Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-29 10:30 Billeberga GIF - Röstånga IS Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Billesholms IK - Marieholms IS Norrlyckan A-plan
Oktober
2019-10-04 18:30 Dösjöbro IF - Billeberga GIF Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 09:30 Röstånga IS - Hittarps IK röd Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-05 10:30 Maglasäte IF - Teckomatorps SK Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-10-05 13:00 Marieholms IS - IF Lödde Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-10-05 16:00 Billesholms IK - Vikens IK Norrlyckan A-plan
2019-10-12 10:30 Billeberga GIF - Maglasäte IF Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-12 13:00 Vikens IK - Röstånga IS Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-10-13 09:30 Hittarps IK röd - Dösjöbro IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-10-13 10:00 Teckomatorps SK - Marieholms IS Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 IF Lödde - Billesholms IK Tolvans IP C-plan 7-manna 1