Spelprogram - P11 Nordvästra A, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 13:00 Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Eskilsminne IF gul - Hittarps IK Västergårds IP 2, 7-manna
2019-08-21 17:30 Åstorps FF vit - Ängelholms FF gul Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-08-22 18:00 Vejby IF orange - Eskilsminne IF gul Vejby IP 7-manna
2019-08-24 11:00 Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 09:30 Hittarps IK - Åstorps FF vit Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-25 12:00 Perstorp Bälinge IK - Fortuna FF röd Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-08-25 13:00 Helsingborgs IF blå - IF Lödde svart Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Fortuna FF röd - Ängelholms FF gul Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Helsingborgs IF vit - Hittarps IK Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Åstorps FF vit - Vejby IF orange Vejby IP 7-manna
2019-08-31 11:00 Eskilsminne IF gul - Landskrona BoIS Västergårds IP 2, 7-manna
2019-08-31 13:00 Helsingborgs IF blå - Perstorp Bälinge IK Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
September
2019-09-06 18:00 Vejby IF orange - Helsingborgs IF vit Vejby IP 7-manna
2019-09-07 11:00 Landskrona BoIS - Åstorps FF vit Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-09-07 11:30 IF Lödde svart - Eskilsminne IF gul Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-07 12:00 Helsingborgs IF vit - Perstorp Bälinge IK Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-09-08 13:00 Ängelholms FF gul - Perstorp Bälinge IK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-09 18:15 Hittarps IK - Fortuna FF röd Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-11 17:30 Fortuna FF röd - Vejby IF orange Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-09-13 19:00 Helsingborgs IF blå - Ängelholms FF gul Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-13 19:00 Helsingborgs IF vit - Landskrona BoIS Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 12:00 Åstorps FF vit - IF Lödde svart Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-09-15 12:00 Perstorp Bälinge IK - Hittarps IK Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-09-20 18:00 Vejby IF orange - Perstorp Bälinge IK Vejby IP 7-manna
2019-09-21 11:00 Landskrona BoIS - Fortuna FF röd Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-09-21 11:00 Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå Västergårds IP 2, 7-manna
2019-09-21 13:30 IF Lödde svart - Helsingborgs IF vit Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-22 09:30 Hittarps IK - Ängelholms FF gul Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-28 10:00 Åstorps FF vit - Eskilsminne IF gul Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Helsingborgs IF blå - Hittarps IK Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Fortuna FF röd - IF Lödde svart Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-09-29 12:00 Perstorp Bälinge IK - Landskrona BoIS Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-02 18:30 Ängelholms FF gul - Vejby IF orange Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-04 18:00 Vejby IF orange - Hittarps IK Vejby IP, Konstgräs
2019-10-05 10:00 Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF vit Västergårds IP 2, 7-manna
2019-10-05 11:00 Landskrona BoIS - Ängelholms FF gul Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-10-06 10:30 IF Lödde svart - Perstorp Bälinge IK Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Åstorps FF vit - Helsingborgs IF blå Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Fortuna FF röd - Eskilsminne IF gul Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 13:00 Helsingborgs IF blå - Vejby IF orange Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 13:00 Ängelholms FF gul - IF Lödde svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 13:00 Helsingborgs IF vit - Åstorps FF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 14:00 Hittarps IK - Landskrona BoIS Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-10-20 10:00 IF Lödde svart - Landskrona BoIS Tolvans IP konstgräs 7-manna 1