Spelprogram - P10 Nordvästra B1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 11:00 Ängelholms FF blå - Höganäs BK röd Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 11:15 Skäldervikens IF vit - Brunnby FF röd Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-08-18 11:00 Perstorp Bälinge IK Blå - Råå IF ljusblå Uggleplan, Perstorp C-plan
2019-08-18 12:30 Hittarps IK röd - Spanska Akademin FF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-24 10:00 Höganäs BK röd - Hittarps IK röd Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-08-24 11:00 Råå IF ljusblå - Ängelholms FF blå Råå IP B-plan 7-manna
2019-08-25 10:00 Brunnby FF röd - Perstorp Bälinge IK Blå Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-08-25 13:00 Spanska Akademin FF - Skäldervikens IF vit Filborna IP 2, 7-manna
2019-08-31 10:30 Hittarps IK röd - Råå IF ljusblå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-08-31 11:00 Ängelholms FF blå - Perstorp Bälinge IK Blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 12:15 Skäldervikens IF vit - Höganäs BK röd Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 11:30 Brunnby FF röd - Spanska Akademin FF Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-09-07 10:00 Höganäs BK röd - Brunnby FF röd Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-09-07 11:00 Råå IF ljusblå - Skäldervikens IF vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-08 10:00 Ängelholms FF blå - Hittarps IK röd Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 13:00 Perstorp Bälinge IK Blå - Spanska Akademin FF Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:30 Hittarps IK röd - Perstorp Bälinge IK Blå Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-14 12:15 Skäldervikens IF vit - Ängelholms FF blå Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Brunnby FF röd - Råå IF ljusblå Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-09-15 14:00 Spanska Akademin FF - Höganäs BK röd Filborna IP 2, 7-manna
2019-09-21 11:00 Perstorp Bälinge IK Blå - Höganäs BK röd Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 2
2019-09-21 12:30 Hittarps IK röd - Skäldervikens IF vit Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-22 13:30 Råå IF ljusblå - Spanska Akademin FF Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-25 18:15 Ängelholms FF blå - Brunnby FF röd Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 10:00 Höganäs BK röd - Råå IF ljusblå Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-09-28 11:15 Skäldervikens IF vit - Perstorp Bälinge IK Blå Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Brunnby FF röd - Hittarps IK röd Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-09-29 13:00 Spanska Akademin FF - Ängelholms FF blå Filborna IP 2, 7-manna
Oktober
2019-10-01 18:00 Brunnby FF röd - Skäldervikens IF vit Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-10-05 10:00 Spanska Akademin FF - Hittarps IK röd Filborna IP 2, 7-manna
2019-10-05 10:00 Höganäs BK röd - Ängelholms FF blå Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-10-05 11:00 Råå IF ljusblå - Perstorp Bälinge IK Blå Råå IP B-plan 7-manna
2019-10-12 12:30 Hittarps IK röd - Höganäs BK röd Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-10-13 10:00 Ängelholms FF blå - Råå IF ljusblå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Skäldervikens IF vit - Spanska Akademin FF Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Perstorp Bälinge IK Blå - Brunnby FF röd Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1