Spelprogram - P10 Nordvästra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 17:30 Fortuna FF svart - Skäldervikens IF blå Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-08-16 19:00 Ängelholms FF gul - Högaborgs BK grön Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 14:30 Hittarps IK vit - Helsingborg Östra IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-18 10:00 Stattena IF - Helsingborgs IF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Eskilsminne IF svart - Helsingborg City FC Västergårds IP 4, 7-manna
2019-08-18 10:00 Ödåkra IF - Höganäs BK blå Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-08-21 18:30 Högaborgs BK grön - Eskilsminne IF svart Västergårds IP 6, 7-manna
2019-08-23 18:00 Helsingborg Östra IF - Fortuna FF svart Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-08-25 10:00 Helsingborg City FC - Stattena IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Helsingborgs IF vit - Hittarps IK vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Skäldervikens IF blå - Ödåkra IF Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:30 Höganäs BK blå - Ängelholms FF gul Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-08-31 10:00 Stattena IF - Högaborgs BK grön Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Helsingborgs IF vit - Helsingborg City FC Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Ödåkra IF - Helsingborg Östra IF Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-09-01 11:45 Fortuna FF svart - Hittarps IK vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-09-01 12:30 Eskilsminne IF svart - Höganäs BK blå Västergårds IP 4, 7-manna
2019-09-04 18:30 Ängelholms FF gul - Skäldervikens IF blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-06 18:00 Helsingborg Östra IF - Ängelholms FF gul Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-09-07 12:15 Fortuna FF svart - Helsingborgs IF vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-09-07 13:00 Högaborgs BK grön - Helsingborg City FC Västergårds IP 10, 7-manna
2019-09-08 10:30 Höganäs BK blå - Stattena IF Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-09-08 12:00 Skäldervikens IF blå - Eskilsminne IF svart Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Helsingborg City FC - Höganäs BK blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Helsingborgs IF vit - Högaborgs BK grön Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Ängelholms FF gul - Hittarps IK vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 10:00 Ödåkra IF - Fortuna FF svart Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-09-15 12:00 Stattena IF - Skäldervikens IF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 12:30 Eskilsminne IF svart - Helsingborg Östra IF Västergårds IP 2, 7-manna
2019-09-21 12:00 Fortuna FF svart - Ängelholms FF gul Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 10:00 Skäldervikens IF blå - Helsingborg City FC Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Ödåkra IF - Helsingborgs IF vit Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-09-22 10:30 Höganäs BK blå - Högaborgs BK grön Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-09-22 12:00 Helsingborg Östra IF - Stattena IF Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-09-22 12:00 Hittarps IK vit - Eskilsminne IF svart Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-23 17:00 Hittarps IK vit - Ödåkra IF Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-09-28 11:30 Eskilsminne IF svart - Fortuna FF svart Västergårds IP 2, 7-manna
2019-09-28 12:00 Stattena IF - Hittarps IK vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Helsingborgs IF vit - Höganäs BK blå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Högaborgs BK grön - Skäldervikens IF blå Västergårds IP 2, 7-manna
2019-09-29 12:00 Helsingborg City FC - Helsingborg Östra IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 13:00 Ängelholms FF gul - Ödåkra IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Oktober
2019-10-05 12:00 Fortuna FF svart - Stattena IF Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 14:00 Helsingborg Östra IF - Högaborgs BK grön Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-10-06 10:00 Skäldervikens IF blå - Höganäs BK blå Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Ödåkra IF - Eskilsminne IF svart Toftavallen B-plan 7-manna 2
2019-10-06 13:00 Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Helsingborg City FC - Fortuna FF svart Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Helsingborgs IF vit - Skäldervikens IF blå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 12:30 Eskilsminne IF svart - Ängelholms FF gul Västergårds IP 2, 7-manna
2019-10-13 10:30 Höganäs BK blå - Helsingborg Östra IF Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-10-13 11:00 Högaborgs BK grön - Hittarps IK vit Västergårds IP 2, 7-manna
2019-10-13 11:00 Stattena IF - Ödåkra IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-16 18:30 Hittarps IK vit - Helsingborg City FC Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna