Spelprogram - P10 Nordvästra B3, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:30 Glumslövs FF - Teckomatorps SK Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Råå IF vit - Ramlösa Södra IF vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-08-18 10:30 IF Lödde gul - Marieholms IS vit Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-08-18 12:00 Fortuna FF röd - Dösjöbro IF röd Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 12:00 Eskilsminne IF vit - Eslövs BK svart Västergårds IP 4, 7-manna
2019-08-21 18:00 Marieholms IS vit - Råå IF vit Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-08-22 18:30 Teckomatorps SK - Eskilsminne IF vit Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Fortuna FF röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:30 Eslövs BK svart - IF Lödde gul Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-08-25 12:00 Dösjöbro IF röd - Glumslövs FF Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-30 18:30 Teckomatorps SK - Dösjöbro IF röd Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:00 IF Lödde gul - Eskilsminne IF vit Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-08-31 10:30 Glumslövs FF - Ramlösa Södra IF vit Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Råå IF vit - Eslövs BK svart Råå IP B-plan 7-manna
September
2019-09-07 09:30 Ramlösa Södra IF vit - Dösjöbro IF röd Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-09-07 10:30 IF Lödde gul - Teckomatorps SK Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Eskilsminne IF vit - Råå IF vit Västergårds IP 4, 7-manna
2019-09-08 11:45 Eslövs BK svart - Fortuna FF röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-10 18:00 Marieholms IS vit - Glumslövs FF Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-09-13 18:00 Teckomatorps SK - Ramlösa Södra IF vit Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 10:30 Glumslövs FF - Eslövs BK svart Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Råå IF vit - IF Lödde gul Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-14 12:30 Fortuna FF röd - Eskilsminne IF vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-09-15 12:00 Dösjöbro IF röd - Marieholms IS vit Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Råå IF vit - Teckomatorps SK Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-22 11:00 Eslövs BK svart - Dösjöbro IF röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-22 12:00 IF Lödde gul - Fortuna FF röd Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-09-22 12:30 Eskilsminne IF vit - Glumslövs FF Västergårds IP 4, 7-manna
2019-09-22 16:00 Marieholms IS vit - Ramlösa Södra IF vit Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-09-27 18:00 Teckomatorps SK - Marieholms IS vit Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:30 Glumslövs FF - IF Lödde gul Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Eslövs BK svart Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-09-28 12:00 Dösjöbro IF röd - Eskilsminne IF vit Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 11:45 Fortuna FF röd - Råå IF vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Oktober
2019-10-04 18:30 Eskilsminne IF vit - Ramlösa Södra IF vit Harlyckan 3, konstgräs
2019-10-05 10:00 Eslövs BK svart - Marieholms IS vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Råå IF vit - Glumslövs FF Råå IP B-plan 7-manna
2019-10-06 12:00 Fortuna FF röd - Teckomatorps SK Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 14:30 IF Lödde gul - Dösjöbro IF röd Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-10-09 18:00 Fortuna FF röd - Marieholms IS vit Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-11 18:30 Teckomatorps SK - Eslövs BK svart Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:30 Glumslövs FF - Fortuna FF röd Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Marieholms IS vit - Eskilsminne IF vit Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-10-13 12:00 Ramlösa Södra IF vit - IF Lödde gul Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-10-13 15:00 Dösjöbro IF röd - Råå IF vit Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1