Spelprogram - P10 Nordvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:30 Allerums GIF - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Förslövs IF - Ekets GoIF Bjärevallen 7-manna
2019-08-17 11:00 Jonstorps IF FK - Munka Ljungby IF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Höganäs BK gul - Vikens IK röd Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-08-17 11:30 Vejby IF orange - Båstads GIF vit Vejby IP 7-manna
2019-08-18 13:00 Ängelholms FF vit - Brunnby FF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-08-24 12:00 Båstads GIF vit - Jonstorps IF FK Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
2019-08-25 10:00 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Höganäs BK gul Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-08-25 10:00 Munka Ljungby IF - Ängelholms FF vit Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:45 Brunnby FF vit - Förslövs IF Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-08-25 13:00 Vikens IK röd - Vejby IF orange Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-08-25 17:00 Ekets GoIF - Allerums GIF Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-08-31 10:00 Jonstorps IF FK - Vikens IK röd Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Förslövs IF - Munka Ljungby IF Bjärevallen 7-manna
2019-08-31 11:00 Höganäs BK gul - Allerums GIF Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-08-31 12:00 Ekets GoIF - Brunnby FF vit Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-08-31 12:15 Vejby IF orange - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Vejby IP 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Ängelholms FF vit - Båstads GIF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 13:00 Höganäs BK gul - Ekets GoIF Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-09-08 10:00 Munka Ljungby IF - Brunnby FF vit Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-09-08 10:00 Allerums GIF - Vejby IF orange Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-08 11:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Jonstorps IF FK Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-09-08 11:30 Vikens IK röd - Ängelholms FF vit Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-09-08 12:00 Båstads GIF vit - Förslövs IF Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Vejby IF orange - Höganäs BK gul Vejby IP 7-manna
2019-09-14 11:00 Förslövs IF - Vikens IK röd Bjärevallen 7-manna
2019-09-14 11:00 Ängelholms FF vit - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Ekets GoIF - Munka Ljungby IF Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-09-15 11:30 Jonstorps IF FK - Allerums GIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-15 11:45 Brunnby FF vit - Båstads GIF vit Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-09-21 10:30 Båstads GIF vit - Munka Ljungby IF Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Vikens IK röd - Brunnby FF vit Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-09-21 11:00 Höganäs BK gul - Jonstorps IF FK Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-09-21 11:30 Allerums GIF - Ängelholms FF vit Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Vejby IF orange - Ekets GoIF Vejby IP 7-manna
2019-09-22 11:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Förslövs IF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-09-28 09:30 Förslövs IF - Allerums GIF Bjärevallen 7-manna
2019-09-28 11:00 Ängelholms FF vit - Höganäs BK gul Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 11:00 Jonstorps IF FK - Vejby IF orange Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-28 11:30 Ekets GoIF - Båstads GIF vit Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00 Munka Ljungby IF - Vikens IK röd Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-09-29 11:45 Brunnby FF vit - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
Oktober
2019-10-05 11:00 Vejby IF orange - Ängelholms FF vit Vejby IP 7-manna
2019-10-05 11:00 Jonstorps IF FK - Ekets GoIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-10-05 11:30 Allerums GIF - Brunnby FF vit Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Munka Ljungby IF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-10-06 11:00 Höganäs BK gul - Förslövs IF Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-10-06 11:30 Vikens IK röd - Båstads GIF vit Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Brunnby FF vit - Höganäs BK gul Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-10-12 10:30 Båstads GIF vit - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Förslövs IF - Vejby IF orange Bjärevallen 7-manna
2019-10-12 11:00 Ängelholms FF vit - Jonstorps IF FK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Munka Ljungby IF - Allerums GIF Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-10-13 16:00 Ekets GoIF - Vikens IK röd Ryavallen C-plan 7-manna 2