Spelprogram - P9 Nordvästra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Råå IF ljusblå - Jonstorps IF FK blå Råå IP C-plan 5-manna
2019-08-17 12:30 Hittarps IK vit - Helsingborgs IF svart Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-08-18 10:00 Allerums GIF vit - Fortuna FF vit Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-08-18 10:00 Ängelholms FF gul - Ramlösa Södra IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
2019-08-24 10:00 Jonstorps IF FK blå - Ängelholms FF gul Kullaparken B-plan 5-manna
2019-08-25 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Hittarps IK vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:45 Fortuna FF vit - Svalövs BK 2 Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-08-25 13:00 Helsingborgs IF svart - Allerums GIF vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-08-31 12:30 Hittarps IK vit - Ängelholms FF gul Laröds IP E-plan, 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Svalövs BK 2 - Helsingborgs IF svart Svalövs IP 7-manna
2019-09-01 10:00 Allerums GIF vit - Ramlösa Södra IF vit Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-09-01 16:00 Råå IF ljusblå - Fortuna FF vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-07 10:00 Helsingborgs IF svart - Råå IF ljusblå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-09-07 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Svalövs BK 2 Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Ängelholms FF gul - Allerums GIF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 14:00 Hittarps IK vit - Jonstorps IF FK blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-14 10:00 Jonstorps IF FK blå - Fortuna FF vit Kullaparken B-plan 5-manna
2019-09-14 12:30 Svalövs BK 2 - Ängelholms FF gul Svalövs IP 7-manna
2019-09-15 10:00 Råå IF ljusblå - Ramlösa Södra IF vit Råå IP C-plan 5-manna
2019-09-15 10:00 Allerums GIF vit - Hittarps IK vit Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Helsingborgs IF svart - Fortuna FF vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-09-21 10:00 Allerums GIF vit - Jonstorps IF FK blå Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Ängelholms FF gul - Råå IF ljusblå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-22 12:00 Hittarps IK vit - Svalövs BK 2 Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-28 10:00 Jonstorps IF FK blå - Helsingborgs IF svart Kullaparken B-plan 5-manna
2019-09-28 11:30 Svalövs BK 2 - Allerums GIF vit Svalövs IP 7-manna
2019-09-29 10:00 Råå IF ljusblå - Hittarps IK vit Råå IP C-plan 5-manna
2019-09-29 11:45 Fortuna FF vit - Ramlösa Södra IF vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
Oktober
2019-10-05 10:00 Allerums GIF vit - Råå IF ljusblå Ryvallen A-plan 5-manna 1
2019-10-05 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Helsingborgs IF svart Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-10-05 11:30 Svalövs BK 2 - Jonstorps IF FK blå Svalövs IP 7-manna
2019-10-06 10:00 Ängelholms FF gul - Fortuna FF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-10-12 10:00 Jonstorps IF FK blå - Ramlösa Södra IF vit Kullaparken B-plan 5-manna
2019-10-12 10:00 Råå IF ljusblå - Svalövs BK 2 Råå IP C-plan 5-manna
2019-10-13 11:00 Helsingborgs IF svart - Ängelholms FF gul Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-10-13 11:45 Fortuna FF vit - Hittarps IK vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2