Spelprogram - P11 Nordöstra B, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 12:30 Åhus Horna BK vit - Hässleholms IF grön Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-08-18 11:00 Önnestad BoIF - IFK Osby
2019-08-18 11:00 Vinslövs IF - Kristianstad FC svart Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-08-18 11:30 Nosaby IF vit - Lönsboda GoIF Nya Vallbjörka B-plan
2019-08-24 11:00 Lönsboda GoIF - Vinslövs IF Snapphanevallen C-plan 7-manna 2
2019-08-24 11:30 IFK Osby - Åhus Horna BK vit Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
2019-08-25 11:30 Hässleholms IF grön - Ifö Bromölla IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-08-25 13:15 Kristianstad FC svart - Önnestad BoIF Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 2
September
2019-09-01 10:00 Åhus Horna BK vit - Kristianstad FC svart Furehov IP plan 2 7-manna 2
2019-09-01 11:00 Ifö Bromölla IF - IFK Osby Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-01 11:00 Önnestad BoIF - Lönsboda GoIF
2019-09-01 15:00 Vinslövs IF - Nosaby IF vit Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-09-07 12:00 IFK Osby - Hässleholms IF grön Gamleby B-plan 7-manna
2019-09-08 11:30 Nosaby IF vit - Önnestad BoIF Nya Vallbjörka B-plan
2019-09-08 13:15 Kristianstad FC svart - Ifö Bromölla IF Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 2
2019-09-08 16:00 Lönsboda GoIF - Åhus Horna BK vit Snapphanevallen C-plan 7-manna 2
2019-09-11 18:00 Vinslövs IF - Hässleholms IF grön Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-09-14 11:30 Hässleholms IF grön - Kristianstad FC svart Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-09-15 11:00 Ifö Bromölla IF - Lönsboda GoIF Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-15 11:00 Önnestad BoIF - Vinslövs IF
2019-09-17 17:30 Åhus Horna BK vit - Nosaby IF vit Furehov IP plan 2 7-manna 2
2019-09-21 11:00 Lönsboda GoIF - Hässleholms IF grön Snapphanevallen C-plan 7-manna 2
2019-09-21 11:45 Kristianstad FC svart - IFK Osby Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 2
2019-09-22 11:30 Nosaby IF vit - Ifö Bromölla IF Nya Vallbjörka B-plan
2019-09-22 12:00 Vinslövs IF - Åhus Horna BK vit Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:30 IFK Osby - Lönsboda GoIF Gamleby B-plan 7-manna
2019-09-28 11:00 Ifö Bromölla IF - Vinslövs IF Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 14:30 Hässleholms IF grön - Nosaby IF vit Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-09-29 12:30 Åhus Horna BK vit - Önnestad BoIF Furehov IP plan 2 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 11:00 Lönsboda GoIF - Kristianstad FC svart Snapphanevallen C-plan 7-manna 2
2019-10-06 10:00 Nosaby IF vit - IFK Osby Nya Vallbjörka B-plan
2019-10-06 11:00 Önnestad BoIF - Ifö Bromölla IF
2019-10-12 10:30 Kristianstad FC svart - Nosaby IF vit Kristianstads Arenaområde konstgräs 1 7-manna 1
2019-10-12 10:30 IFK Osby - Vinslövs IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-10-12 13:00 Hässleholms IF grön - Önnestad BoIF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-10-13 11:00 Ifö Bromölla IF - Åhus Horna BK vit Strandängens IP B-plan 7-manna 1