Spelprogram - P10 Nordöstra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Önnestad BoIF - Degeberga GoIF Önnevallen IP A-plan 7-manna 1
2019-08-17 10:00 Wä IF vit - Tollarps IF blå Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-08-17 10:30 IFK Osby - Kristianstad FC vit Gamleby B-plan 7-manna
2019-08-20 18:00 Fjälkinge IF - Åhus Horna BK vit Maxilandia konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Åhus Horna BK vit - Önnestad BoIF Furehov IP plan 2 7-manna 2
2019-08-24 12:30 Tollarps IF blå - IFK Osby Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-08-25 12:00 Kristianstad FC vit - Fjälkinge IF Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-08-25 14:00 Degeberga GoIF - Wä IF vit Degeberga IP plan 2 7-manna
2019-08-31 10:00 Tollarps IF blå - Degeberga GoIF Tollarps IP C-plan 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Fjälkinge IF - IFK Osby Maxilandia A-plan 7-manna 1
2019-09-01 10:00 Önnestad BoIF - Kristianstad FC vit Önnevallen IP A-plan 7-manna 1
2019-09-01 17:00 Wä IF vit - Åhus Horna BK vit Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-09-07 14:00 IFK Osby - Degeberga GoIF Gamleby B-plan 7-manna
2019-09-08 10:00 Åhus Horna BK vit - Tollarps IF blå Furehov IP plan 2 7-manna 2
2019-09-08 11:00 Fjälkinge IF - Önnestad BoIF Maxilandia A-plan 7-manna 1
2019-09-08 12:00 Kristianstad FC vit - Wä IF vit Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Önnestad BoIF - IFK Osby Önnevallen IP A-plan 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Tollarps IF blå - Kristianstad FC vit Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-09-15 10:00 Wä IF vit - Fjälkinge IF Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-09-15 12:00 Degeberga GoIF - Åhus Horna BK vit Degeberga IP plan 2 7-manna
2019-09-21 10:00 Önnestad BoIF - Wä IF vit Önnevallen IP A-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Fjälkinge IF - Tollarps IF blå Maxilandia A-plan 7-manna 1
2019-09-26 18:00 Kristianstad FC vit - Degeberga GoIF Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-09-26 18:30 (Inst.) IFK Osby - Åhus Horna BK vit Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
2019-09-28 10:00 Åhus Horna BK vit - Kristianstad FC vit Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Tollarps IF blå - Önnestad BoIF Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-09-28 14:00 Degeberga GoIF - Fjälkinge IF Degeberga IP plan 2 7-manna
2019-09-29 10:00 Wä IF vit - IFK Osby Wä IP B-plan 7-manna 2
Oktober
2019-10-05 11:00 Tollarps IF blå - Wä IF vit Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-10-05 12:00 Degeberga GoIF - Önnestad BoIF Degeberga IP plan 2 7-manna
2019-10-06 10:00 Åhus Horna BK vit - Fjälkinge IF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-10-06 11:45 Kristianstad FC vit - IFK Osby Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Önnestad BoIF - Åhus Horna BK vit Önnevallen IP A-plan 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Fjälkinge IF - Kristianstad FC vit Maxilandia A-plan 7-manna 1
2019-10-12 13:00 IFK Osby - Tollarps IF blå Gamleby B-plan 7-manna
2019-10-13 13:00 Wä IF vit - Degeberga GoIF Wä IP B-plan 7-manna 2