Spelprogram - P9 Nordöstra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-15 18:00 Bjärnums GoIF - Tyringe IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
2019-08-18 13:30 Maglasäte IF svart - IFK Knislinge blå Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-08-18 16:00 Treby IF - Hanaskogs IS Lindvallen B-plan 5-manna
2019-08-18 16:00 Sibbhults IF - Hästveda IF Färevallen Konstgräs 5-manna 1
2019-08-18 16:00 Lönsboda GoIF - IFK Osby vit Snapphanevallen C-plan 5-manna
2019-08-22 18:00 IFK Knislinge blå - Sibbhults IF Helgevallen B-plan 5-manna
2019-08-24 11:00 Hästveda IF - Treby IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 5-manna 1
2019-08-24 12:00 IFK Osby vit - Maglasäte IF svart Osby IP B-plan
2019-08-25 11:00 Tyringe IF - Lönsboda GoIF Tyrs Hage IP B-plan 5-manna
2019-08-27 18:00 Hanaskogs IS - Bjärnums GoIF Västra Heds IP 5-manna
September
2019-09-01 10:30 Maglasäte IF svart - Lönsboda GoIF Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-09-01 11:00 Tyringe IF - Hanaskogs IS Tyrs Hage IP B-plan 5-manna
2019-09-01 14:00 Sibbhults IF - IFK Osby vit Färevallen Konstgräs 5-manna 1
2019-09-01 16:00 Bjärnums GoIF - Hästveda IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
2019-09-01 16:00 Treby IF - IFK Knislinge blå Lindvallen B-plan 5-manna
2019-09-07 10:00 IFK Knislinge blå - Bjärnums GoIF Helgevallen B-plan 5-manna
2019-09-07 11:00 IFK Osby vit - Treby IF Osby IP B-plan
2019-09-08 10:30 Maglasäte IF svart - Tyringe IF Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-09-08 11:00 Hästveda IF - Hanaskogs IS Björkvallen IP, Hästveda B-plan 5-manna 1
2019-09-10 18:00 Lönsboda GoIF - Sibbhults IF Snapphanevallen C-plan 5-manna
2019-09-12 18:00 Hanaskogs IS - IFK Knislinge blå Västra Heds IP 5-manna
2019-09-12 18:00 Bjärnums GoIF - IFK Osby vit Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
2019-09-14 14:00 Sibbhults IF - Maglasäte IF svart Färevallen Konstgräs 5-manna 1
2019-09-15 11:00 Tyringe IF - Hästveda IF Tyrs Hage IP B-plan 5-manna
2019-09-15 16:00 Treby IF - Lönsboda GoIF Lindvallen B-plan 5-manna
2019-09-21 10:00 IFK Osby vit - Hanaskogs IS Osby IP B-plan
2019-09-21 13:00 Lönsboda GoIF - Bjärnums GoIF Snapphanevallen C-plan 5-manna
2019-09-22 10:00 IFK Knislinge blå - Hästveda IF Helgevallen B-plan 5-manna
2019-09-22 13:30 Maglasäte IF svart - Treby IF Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-09-22 14:00 Sibbhults IF - Tyringe IF Färevallen Konstgräs 5-manna 1
2019-09-28 10:00 Hanaskogs IS - Lönsboda GoIF Västra Heds IP 5-manna
2019-09-29 11:00 Tyringe IF - IFK Knislinge blå Tyrs Hage IP B-plan 5-manna
2019-09-29 12:00 Hästveda IF - IFK Osby vit Björkvallen IP, Hästveda B-plan 5-manna 1
2019-09-29 16:00 Bjärnums GoIF - Maglasäte IF svart Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
2019-09-29 16:00 Treby IF - Sibbhults IF Lindvallen B-plan 5-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 IFK Osby vit - IFK Knislinge blå Osby IP B-plan
2019-10-05 11:00 Sibbhults IF - Bjärnums GoIF Färevallen Konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 15:30 Treby IF - Tyringe IF Lindvallen B-plan 5-manna
2019-10-06 16:00 Maglasäte IF svart - Hanaskogs IS Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-10-06 16:00 Lönsboda GoIF - Hästveda IF Snapphanevallen C-plan 5-manna
2019-10-13 11:00 Tyringe IF - IFK Osby vit Tyrs Hage IP B-plan 5-manna
2019-10-13 11:00 Hästveda IF - Maglasäte IF svart Björkvallen IP, Hästveda B-plan 5-manna 1
2019-10-13 16:00 IFK Knislinge blå - Lönsboda GoIF Helgevallen B-plan 5-manna
2019-10-13 16:00 Hanaskogs IS - Sibbhults IF Västra Heds IP 5-manna
2019-10-13 16:00 Bjärnums GoIF - Treby IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1