Spelprogram - P9 Nordöstra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 12:00 Ifö Bromölla IF vit - Åhus Horna BK svart Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 2
2019-08-17 12:30 Åhus Horna BK randig - VMA IK Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-08-18 10:00 Nosaby IF röd - Åsums BK Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Önnestad BoIF - Österslövs IS svart Önnevallen IP A-plan 5-manna
2019-08-18 15:00 Tjörnarps BoIF (P10) - Fjälkinge IF Tjörnevallen A-plan 7-manna
2019-08-24 11:00 Fjälkinge IF - Nosaby IF vit Maxilandia IP A-plan 5-manna 1
2019-08-24 11:15 Österslövs IS svart - Ifö Bromölla IF vit Östvallen A-plan 5-manna
2019-08-24 12:30 Åhus Horna BK svart - Nosaby IF röd Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-08-25 10:00 Åsums BK - Tjörnarps BoIF (P10) Wendesvallen B-plan
2019-08-25 11:00 VMA IK - Önnestad BoIF Arkelstorps IP A-plan
2019-08-31 11:00 Tjörnarps BoIF (P10) - Åhus Horna BK svart Tjörnevallen A-plan 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Nosaby IF röd - Österslövs IS svart Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-01 10:00 Önnestad BoIF - Åhus Horna BK randig Önnevallen IP A-plan 5-manna
2019-09-01 11:00 Ifö Bromölla IF vit - VMA IK Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-09-01 11:30 Nosaby IF vit - Åsums BK Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Åhus Horna BK svart - Nosaby IF vit Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-09-07 10:00 Österslövs IS svart - Tjörnarps BoIF (P10) Östvallen A-plan 5-manna
2019-09-07 14:00 VMA IK - Nosaby IF röd Arkelstorps IP A-plan
2019-09-08 10:00 Åsums BK - Fjälkinge IF Wendesvallen B-plan
2019-09-08 10:00 Åhus Horna BK randig - Ifö Bromölla IF vit Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-09-14 10:00 Nosaby IF vit - Österslövs IS svart Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Fjälkinge IF - Åhus Horna BK svart Maxilandia IP A-plan 5-manna 1
2019-09-15 10:00 Nosaby IF röd - Åhus Horna BK randig Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-15 11:00 Tjörnarps BoIF (P10) - VMA IK Tjörnevallen A-plan 7-manna
2019-09-15 12:00 Ifö Bromölla IF vit - Önnestad BoIF Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Åhus Horna BK svart - Åsums BK Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-09-21 11:00 VMA IK - Nosaby IF vit Arkelstorps IP A-plan
2019-09-21 11:15 Österslövs IS svart - Fjälkinge IF Östvallen A-plan 5-manna
2019-09-22 10:00 Önnestad BoIF - Nosaby IF röd Önnevallen IP A-plan 5-manna
2019-09-22 10:00 Åhus Horna BK randig - Tjörnarps BoIF (P10) Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-09-28 11:30 Nosaby IF röd - Ifö Bromölla IF vit Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Åsums BK - Österslövs IS svart Wendesvallen B-plan
2019-09-29 10:00 Nosaby IF vit - Åhus Horna BK randig Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Fjälkinge IF - VMA IK Maxilandia IP A-plan 5-manna 1
2019-09-29 11:00 Tjörnarps BoIF (P10) - Önnestad BoIF Tjörnevallen A-plan 7-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 Åhus Horna BK randig - Fjälkinge IF Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-10-05 12:00 Österslövs IS svart - Åhus Horna BK svart Östvallen A-plan 5-manna
2019-10-06 10:00 Önnestad BoIF - Nosaby IF vit Önnevallen IP A-plan 5-manna
2019-10-06 11:00 VMA IK - Åsums BK Arkelstorps IP A-plan
2019-10-06 11:00 Ifö Bromölla IF vit - Tjörnarps BoIF (P10) Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-10-12 10:00 Nosaby IF vit - Ifö Bromölla IF vit Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Fjälkinge IF - Önnestad BoIF Maxilandia IP A-plan 5-manna 1
2019-10-12 12:30 Åhus Horna BK svart - VMA IK Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-10-13 10:00 Åsums BK - Åhus Horna BK randig Wendesvallen B-plan
2019-10-13 11:00 Tjörnarps BoIF (P10) - Nosaby IF röd Tjörnevallen A-plan 7-manna