Spelprogram - P12 Sydvästra A1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:50 Malmö FF 1 - Veberöds AIF vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-08-17 10:00 Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF röd Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Lunds BK gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 12:30 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit - Åhus Horna BK röd Björkavallen A-plan 7-manna 1
2019-08-20 18:30 Åhus Horna BK röd - FC Trelleborg svart Furehov IP plan 3
2019-08-24 10:00 FC Trelleborg svart - Malmö FF 1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:30 Lunds BK gul - Linero IF röd Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-08-24 12:00 Bjärreds IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B1 Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-08-24 13:30 Veberöds AIF vit - Staffanstorp United FC vit Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-08-31 09:50 Malmö FF 1 - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 10:00 Linero IF röd - Bjärreds IF röd Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-31 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Lunds BK gul Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 12:00 Staffanstorp United FC vit - FC Trelleborg svart Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
September
2019-09-02 18:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Veberöds AIF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-09-03 18:30 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit - Staffanstorp United FC vit Björkavallen A-plan 7-manna 1
2019-09-05 19:00 FC Trelleborg svart - IF Limhamn Bunkeflo B1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-06 18:30 Veberöds AIF vit - Linero IF röd Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-09-07 12:30 Åhus Horna BK röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 Furehov IP plan 3
2019-09-07 13:30 Bjärreds IF röd - Lunds BK gul Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2019-09-14 09:50 Malmö FF 1 - Åhus Horna BK röd Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 12:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Bjärreds IF röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 15:00 Lunds BK gul - Veberöds AIF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-15 10:00 Linero IF röd - FC Trelleborg svart Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-15 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-09-19 18:30 Veberöds AIF vit - Bjärreds IF röd Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-09-19 19:00 FC Trelleborg svart - Lunds BK gul Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 09:50 Malmö FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo L1 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 12:30 Åhus Horna BK röd - Staffanstorp United FC vit Furehov IP plan 3
2019-09-22 14:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit - Linero IF röd Björkavallen A-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Åhus Horna BK röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 12:00 Staffanstorp United FC vit - Malmö FF 1 Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 12:30 Lunds BK gul - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-29 13:00 Bjärreds IF röd - FC Trelleborg svart Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-29 16:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Veberöds AIF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
Oktober
2019-10-03 19:00 FC Trelleborg svart - Veberöds AIF vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 12:00 Staffanstorp United FC vit - IF Limhamn Bunkeflo L1 Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 12:30 Åhus Horna BK röd - Linero IF röd Furehov IP plan 3
2019-10-05 12:50 Malmö FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo B1 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 12:30 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit - Bjärreds IF röd Björkavallen A-plan 7-manna 1
2019-10-12 12:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - FC Trelleborg svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 13:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Staffanstorp United FC vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-10-12 13:30 Veberöds AIF vit - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF vit Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Linero IF röd - Malmö FF 1 Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-13 13:30 Lunds BK gul - Åhus Horna BK röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-10-19 10:30 Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 Linero IP A-plan 7-manna A