Spelprogram - P12 Sydvästra A2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:30 Husie IF grön - Lilla Torg FF blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-08-17 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Hyllie IK grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 10:00 Oxie SK röd - Svedala IF blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 10:00 FC Trelleborg blå - FC Bellevue 1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 10:30 BK Olympic - BK Höllviken blå Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-08-23 19:00 Svedala IF blå - BK Olympic Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-08-24 09:50 Malmö FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo B2 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-08-24 11:30 Lilla Torg FF blå - FC Trelleborg blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 FC Bellevue 1 - Kvarnby IK blå Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Hyllie IK grön - Oxie SK röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 12:00 BK Höllviken blå - Husie IF grön Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-08-29 19:00 Oxie SK röd - Malmö FF 2 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - FC Bellevue 1 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 12:00 Lilla Torg FF blå - BK Höllviken blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 14:15 Husie IF grön - Svedala IF blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
September
2019-09-01 10:30 BK Olympic - Hyllie IK grön Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-01 10:30 Kvarnby IK blå - FC Trelleborg blå Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-09-07 10:30 FC Trelleborg blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 13:15 Kvarnby IK blå - Lilla Torg FF blå Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-09-08 12:00 Hyllie IK grön - Husie IF grön Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 12:00 FC Bellevue 1 - Oxie SK röd Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 12:30 Svedala IF blå - BK Höllviken blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-09-12 18:50 Malmö FF 2 - BK Olympic Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-09-12 18:50 Husie IF grön - Malmö FF 2 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Kvarnby IK blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:30 Lilla Torg FF blå - Svedala IF blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 12:00 BK Höllviken blå - Hyllie IK grön Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 11:00 BK Olympic - FC Bellevue 1 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-15 12:00 Oxie SK röd - FC Trelleborg blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 11:20 Malmö FF 2 - BK Höllviken blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 13:15 Kvarnby IK blå - Oxie SK röd Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-09-22 10:00 FC Bellevue 1 - Husie IF grön Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lilla Torg FF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 12:00 Hyllie IK grön - Svedala IF blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-25 18:45 FC Trelleborg blå - BK Olympic Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 10:45 Husie IF grön - FC Trelleborg blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 11:30 Lilla Torg FF blå - Hyllie IK grön Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 12:30 Oxie SK röd - IF Limhamn Bunkeflo B2 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 10:00 BK Höllviken blå - FC Bellevue 1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 10:30 BK Olympic - Kvarnby IK blå Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-29 14:00 Svedala IF blå - Malmö FF 2 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
Oktober
2019-10-05 11:20 Malmö FF 2 - Hyllie IK grön Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 12:00 Oxie SK röd - Lilla Torg FF blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 IF Limhamn Bunkeflo B2 - BK Olympic Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 FC Trelleborg blå - BK Höllviken blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 10:00 FC Bellevue 1 - Svedala IF blå Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:30 Kvarnby IK blå - Husie IF grön Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-10-11 17:30 Kvarnby IK blå - Malmö FF 2 Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-10-12 12:00 Hyllie IK grön - FC Bellevue 1 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 12:00 BK Höllviken blå - Kvarnby IK blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 12:00 Husie IF grön - IF Limhamn Bunkeflo B2 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 12:30 Lilla Torg FF blå - Malmö FF 2 Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 11:45 BK Olympic - Oxie SK röd Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-10-15 19:00 Svedala IF blå - FC Trelleborg blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2