Spelprogram - P11 Sydvästra A1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 19:00 FC Rosengård 1917 röd - Eslövs BK röd Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-17 11:30 Lunds BK gul - Torns IF orange Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-08-17 12:50 Malmö FF 2 - BK Höllviken vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 14:00 Veberöds AIF vit - Malmö City FC gul Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo B1 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 10:00 Arlövs BI blå - FC Rosengård 1917 röd Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Eslövs BK röd - Lunds BK gul Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-08-25 12:00 BK Höllviken vit - Veberöds AIF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-08-30 19:00 FC Rosengård 1917 röd - Malmö City FC gul Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-30 19:30 Veberöds AIF vit - Malmö FF 2 Svalebo, konstgräs 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Lunds BK gul - Arlövs BI blå Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-06 BK Höllviken vit - FC Rosengård 1917 röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Eslövs BK röd - Torns IF orange Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-08 11:45 Malmö City FC gul - Lunds BK gul Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-10 18:30 Arlövs BI blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-09-13 19:00 FC Rosengård 1917 röd - Malmö FF 2 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 09:30 Torns IF orange - Arlövs BI blå Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö City FC gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 12:00 Lunds BK gul - BK Höllviken vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-20 18:30 Malmö FF 2 - Lunds BK gul Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Arlövs BI blå - Eslövs BK röd Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Veberöds AIF vit - FC Rosengård 1917 röd Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 11:45 Malmö City FC gul - Torns IF orange Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 17:00 BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-25 18:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Eslövs BK röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Eslövs BK röd - Malmö City FC gul Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Torns IF orange - BK Höllviken vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Lunds BK gul - Veberöds AIF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-29 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
Oktober
2019-10-05 09:50 Malmö FF 2 - Torns IF orange Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 10:00 Veberöds AIF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:45 Malmö City FC gul - Arlövs BI blå Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 10:00 Arlövs BI blå - BK Höllviken vit Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Eslövs BK röd - Malmö FF 2 Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Torns IF orange - Veberöds AIF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Lunds BK gul - FC Rosengård 1917 röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-10-20 14:00 BK Höllviken vit - Eslövs BK röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1