Spelprogram - P11 Sydvästra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Svedala IF - Husie IF grön Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-08-17 12:00 Malmö City FC svart - Värpinge IF vit Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 09:00 GIF Nike grön - IF Limhamn Bunkeflo L1 Pilängsplanen 7-manna 1
2019-08-18 10:30 FC Rosengård 1917 blå - Lunds BOIS vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 12:00 Åkarps IF 1 - Linero IF röd Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Linero IF röd - Svedala IF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-24 11:00 Husie IF grön - FC Rosengård 1917 blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:15 Lunds BOIS vit - GIF Nike grön Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-08-25 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Kvarnby IK röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 13:00 Värpinge IF vit - Åkarps IF 1 Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-08-31 09:00 GIF Nike grön - Husie IF grön Pilängsplanen 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Kvarnby IK röd - Lunds BOIS vit Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-08-31 11:30 Svedala IF - Värpinge IF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
September
2019-09-01 10:30 FC Rosengård 1917 blå - Linero IF röd Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 10:30 Malmö City FC svart - Svedala IF Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 11:15 Lunds BOIS vit - IF Limhamn Bunkeflo L1 Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-09-07 14:00 Värpinge IF vit - FC Rosengård 1917 blå Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-09-08 10:00 Linero IF röd - GIF Nike grön Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-08 12:00 Husie IF grön - Kvarnby IK röd Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 09:00 GIF Nike grön - Värpinge IF vit Pilängsplanen 7-manna 1
2019-09-14 11:30 Svedala IF - Åkarps IF 1 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-09-15 10:30 FC Rosengård 1917 blå - Malmö City FC svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-15 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Husie IF grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 12:00 Kvarnby IK röd - Linero IF röd Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-21 12:45 Malmö City FC svart - GIF Nike grön Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 14:45 Värpinge IF vit - Kvarnby IK röd Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-09-22 11:00 Åkarps IF 1 - FC Rosengård 1917 blå Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 11:45 Husie IF grön - Lunds BOIS vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 09:00 GIF Nike grön - Åkarps IF 1 Pilängsplanen 7-manna 1
2019-09-29 10:30 Kvarnby IK röd - Malmö City FC svart Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-09-29 10:30 FC Rosengård 1917 blå - Svedala IF Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 11:00 Lunds BOIS vit - Linero IF röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-09-29 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Värpinge IF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Linero IF röd - Husie IF grön Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-05 10:00 Svedala IF - GIF Nike grön Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-10-05 10:30 Malmö City FC svart - IF Limhamn Bunkeflo L1 Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:00 Värpinge IF vit - Lunds BOIS vit Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-10-05 12:00 Åkarps IF 1 - Kvarnby IK röd Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Husie IF grön - Värpinge IF vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:30 Kvarnby IK röd - Svedala IF Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-10-13 09:00 GIF Nike grön - FC Rosengård 1917 blå Pilängsplanen 7-manna 1
2019-10-13 11:15 Lunds BOIS vit - Malmö City FC svart Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-10-13 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Åkarps IF 1 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-26 10:00 Åkarps IF 1 - Malmö City FC svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1