Spelprogram - P10 Sydvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 11:00 Bjärreds IF orange - Lunds BK blå Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2019-08-17 12:45 Värpinge IF röd - Lunds FF svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Kävlinge GoIF 2 - Torns IF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-08-18 11:15 Lunds BOIS - Genarps IF svart Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-08-19 18:00 Harlösa IF - GOF IF Harlösa IP B-plan 7-manna
2019-08-24 10:00 Genarps IF svart - Harlösa IF Ekevallen, Genarp B-plan
2019-08-24 14:00 Lunds FF svart - Bjärreds IF orange Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2019-08-25 09:30 Torns IF - Lunds BOIS Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 10:00 Lunds BK blå - Kävlinge GoIF 2 Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-08-27 18:00 GOF IF - Värpinge IF röd Flyinge IP A-plan 7-manna 1
2019-08-31 10:00 GOF IF - Genarps IF svart Flyinge IP A-plan 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Lunds BOIS - Lunds BK blå Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-08-31 11:00 Harlösa IF - Torns IF Harlösa IP B-plan 7-manna
2019-08-31 12:00 Bjärreds IF orange - Värpinge IF röd Borgeby IP B-plan 7-manna 2
September
2019-09-01 10:00 Kävlinge GoIF 2 - Lunds FF svart Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-09-07 10:00 Lunds BK blå - Harlösa IF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-07 10:00 Torns IF - Genarps IF svart Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 11:30 Bjärreds IF orange - GOF IF Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2019-09-07 12:30 Värpinge IF röd - Kävlinge GoIF 2 Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-09-08 11:30 Lunds FF svart - Lunds BOIS Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
2019-09-14 10:00 GOF IF - Torns IF Flyinge IP A-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Genarps IF svart - Lunds BK blå Ekevallen, Genarp B-plan
2019-09-15 10:00 Kävlinge GoIF 2 - Bjärreds IF orange Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-09-15 10:30 Harlösa IF - Lunds FF svart Harlösa IP B-plan 7-manna
2019-09-17 18:15 Lunds BOIS - Värpinge IF röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-09-21 10:00 Lunds BK blå - Torns IF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-21 10:00 Bjärreds IF orange - Lunds BOIS Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2019-09-21 13:20 Värpinge IF röd - Harlösa IF Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-09-22 10:00 Lunds FF svart - Genarps IF svart Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
2019-09-22 10:00 Kävlinge GoIF 2 - GOF IF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-09-27 18:00 Torns IF - Lunds FF svart Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 GOF IF - Lunds BK blå Flyinge IP A-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Lunds BOIS - Kävlinge GoIF 2 Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00 Harlösa IF - Bjärreds IF orange Harlösa IP B-plan 7-manna
Oktober
2019-10-02 18:00 Genarps IF svart - Värpinge IF röd Ekevallen, Genarp konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:45 Lunds FF svart - Lunds BK blå Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
2019-10-05 12:30 Värpinge IF röd - Torns IF Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-10-06 10:00 Kävlinge GoIF 2 - Harlösa IF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-10-06 11:00 Bjärreds IF orange - Genarps IF svart Borgeby IP B-plan 7-manna 2
2019-10-06 11:15 Lunds BOIS - GOF IF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-10-12 10:00 GOF IF - Lunds FF svart Flyinge IP A-plan 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Lunds BK blå - Värpinge IF röd Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-10-12 10:00 Genarps IF svart - Kävlinge GoIF 2 Ekevallen, Genarp B-plan
2019-10-13 10:30 Harlösa IF - Lunds BOIS Harlösa IP B-plan 7-manna
2019-10-13 11:00 Torns IF - Bjärreds IF orange Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2