Spelprogram - P9 Sydvästra A1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:00 GIF Nike röd - Svedala IF vit Lomma IP Knatteplan
2019-08-17 09:50 Malmö FF 2 - Lilla Torg FF blå Kombihallen, Malmö Modul A
2019-08-18 10:00 Sjöbo IF blå - Husie IF grön Sjöbo IP konstgräs
2019-08-20 18:00 Lunds FF vit - Eslövs BK röd Smörlyckans IP Plan 6, Konstgräs
2019-08-24 09:30 Lilla Torg FF blå - Sjöbo IF blå Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Svedala IF vit - Lunds FF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-08-24 13:00 Eslövs BK röd - Malmö FF 2 Husarängens IP plan 2 7-manna 2
2019-08-25 11:00 Husie IF grön - GIF Nike röd Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-08-31 09:00 GIF Nike röd - Sjöbo IF blå Lomma IP Knatteplan
2019-08-31 09:50 Malmö FF 2 - Svedala IF vit Kombihallen, Malmö Modul A
2019-08-31 10:00 Lilla Torg FF blå - Eslövs BK röd Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Lunds FF vit - Husie IF grön Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-07 09:00 GIF Nike röd - Lunds FF vit Lomma IP Knatteplan
2019-09-07 09:30 Husie IF grön - Malmö FF 2 Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-09-07 10:00 Svedala IF vit - Lilla Torg FF blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-09-08 11:00 Sjöbo IF blå - Eslövs BK röd Sjöbo IP konstgräs
2019-09-14 09:50 Malmö FF 2 - GIF Nike röd Kombihallen, Malmö Modul B
2019-09-14 13:30 Eslövs BK röd - Svedala IF vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-15 09:00 Lilla Torg FF blå - Husie IF grön Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-15 10:00 Lunds FF vit - Sjöbo IF blå Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 09:00 GIF Nike röd - Lilla Torg FF blå Lomma IP Knatteplan
2019-09-21 10:00 Lunds FF vit - Malmö FF 2 Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 11:00 Husie IF grön - Eslövs BK röd Husiegårds IP konstgräs 5-manna
2019-09-22 12:30 Sjöbo IF blå - Svedala IF vit Sjöbo IP konstgräs
2019-09-28 09:30 Lilla Torg FF blå - Lunds FF vit Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-28 09:50 Malmö FF 2 - Sjöbo IF blå Kombihallen, Malmö Modul B
2019-09-28 10:00 Svedala IF vit - Husie IF grön Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-09-28 11:30 Eslövs BK röd - GIF Nike röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Lilla Torg FF blå - Malmö FF 2 Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-05 10:00 Svedala IF vit - GIF Nike röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-10-05 13:00 Eslövs BK röd - Lunds FF vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-10-12 09:00 GIF Nike röd - Husie IF grön Lomma IP Knatteplan
2019-10-12 09:50 Malmö FF 2 - Eslövs BK röd Kombihallen, Malmö Modul B
2019-10-13 10:00 Lunds FF vit - Svedala IF vit Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-10-13 11:00 Sjöbo IF blå - Lilla Torg FF blå Sjöbo IP konstgräs
2019-10-19 10:00 Husie IF grön - Sjöbo IF blå Husiegårds IP konstgräs 5-manna