Spelprogram - P9 Sydvästra B1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Bjärreds IF röd - Hörby FF vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-08-17 10:00 IF Lödde gul - Linero IF röd Tolvans IP A-plan 5-manna 1
2019-08-18 10:30 GIF Nike gul - Höörs IS blå Lomma IP Knatteplan
2019-08-18 13:00 Trollenäs IF röd - Eslövs BK vit Trollevallen 5-manna
2019-08-18 14:00 Dalby GIF blå - Dösjöbro IF röd Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Linero IF röd - GIF Nike gul Linero IP B-plan 7-manna B
2019-08-24 10:00 Höörs IS blå - Trollenäs IF röd Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
2019-08-25 10:00 Dösjöbro IF röd - IF Lödde gul Dösjöbro IP B-plan 5-manna 2
2019-08-25 11:00 Hörby FF vit - Stehags AIF vit Hörby IP D-plan 5-manna
2019-08-25 13:00 Eslövs BK vit - Bjärreds IF röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Bjärreds IF röd - Höörs IS blå Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-08-31 12:00 Trollenäs IF röd - Linero IF röd Trollevallen 5-manna
September
2019-09-01 10:00 Stehags AIF vit - Eslövs BK vit Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-09-01 10:00 IF Lödde gul - Dalby GIF blå Tolvans IP A-plan 5-manna 1
2019-09-01 10:30 GIF Nike gul - Dösjöbro IF röd Lomma IP Knatteplan
2019-09-07 10:00 Dösjöbro IF röd - Trollenäs IF röd Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-09-07 11:00 Dalby GIF blå - GIF Nike gul Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-09-07 13:00 Eslövs BK vit - Hörby FF vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Höörs IS blå - Stehags AIF vit Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
2019-09-08 10:00 Linero IF röd - Bjärreds IF röd Linero IP B-plan 7-manna B
2019-09-14 10:00 Hörby FF vit - Höörs IS blå Hörby IP C-plan 5-manna
2019-09-14 12:00 Trollenäs IF röd - Dalby GIF blå Trollevallen 5-manna
2019-09-15 09:00 GIF Nike gul - IF Lödde gul Lomma IP Knatteplan
2019-09-15 10:00 Bjärreds IF röd - Dösjöbro IF röd Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-09-15 13:00 Stehags AIF vit - Linero IF röd Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-09-21 10:00 Dösjöbro IF röd - Stehags AIF vit Dösjöbro IP B-plan 5-manna 2
2019-09-21 10:00 Linero IF röd - Hörby FF vit Linero IP B-plan 7-manna B
2019-09-21 10:00 Höörs IS blå - Eslövs BK vit Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
2019-09-21 10:00 IF Lödde gul - Trollenäs IF röd Tolvans IP A-plan 5-manna 1
2019-09-22 11:00 Dalby GIF blå - Bjärreds IF röd Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-09-28 10:00 Bjärreds IF röd - IF Lödde gul Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-09-28 11:00 Hörby FF vit - Dösjöbro IF röd Hörby IP D-plan 5-manna
2019-09-28 13:00 Eslövs BK vit - Linero IF röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Stehags AIF vit - Dalby GIF blå Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-09-29 11:30 Trollenäs IF röd - GIF Nike gul Trollevallen 5-manna
Oktober
2019-10-05 09:00 GIF Nike gul - Bjärreds IF röd Lomma IP Knatteplan
2019-10-05 10:00 Dösjöbro IF röd - Eslövs BK vit Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-10-05 10:00 Linero IF röd - Höörs IS blå Linero IP B-plan 7-manna B
2019-10-06 10:00 IF Lödde gul - Stehags AIF vit Tolvans IP A-plan 5-manna 1
2019-10-06 14:00 Dalby GIF blå - Hörby FF vit Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-10-12 11:00 Hörby FF vit - IF Lödde gul Hörby IP C-plan 5-manna
2019-10-12 11:30 Höörs IS blå - Dösjöbro IF röd Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
2019-10-12 11:45 Eslövs BK vit - Dalby GIF blå Husarängens IP plan 2 7-manna 2
2019-10-13 10:00 Stehags AIF vit - GIF Nike gul Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-10-13 10:00 Bjärreds IF röd - Trollenäs IF röd Borgeby IP D-plan 5-manna 1