Spelprogram - F11 Sydvästra B, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:00 Linero IF röd - Södra Sandby IF blå Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-18 10:00 Borgeby FK - Oxie SK vit Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-08-18 12:00 FC Staffanstorp blå - Uppåkra IF grön Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 13:30 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Askeröds IF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 12:00 Askeröds IF vit - Borgeby FK Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Oxie SK vit - FC Staffanstorp blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Uppåkra IF grön - Linero IF röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-08-30 18:30 FC Staffanstorp blå - Askeröds IF vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2019-08-30 18:30 Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF grön Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-08-31 10:00 Linero IF röd - Oxie SK vit Linero IP A-plan 7-manna A
September
2019-09-01 13:00 Borgeby FK - IF Limhamn Bunkeflo 1 Borgeby IP B-plan
2019-09-07 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Uppåkra IF grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 12:30 Askeröds IF vit - Linero IF röd
2019-09-07 16:00 Borgeby FK - FC Staffanstorp blå Borgeby IP C-plan Konstgräs
2019-09-08 10:00 Oxie SK vit - Södra Sandby IF blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-12 17:30 Södra Sandby IF blå - Askeröds IF vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-09-14 10:00 Linero IF röd - Borgeby FK Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-15 11:00 Uppåkra IF grön - Oxie SK vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-15 12:00 FC Staffanstorp blå - IF Limhamn Bunkeflo 1 Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2019-09-19 18:30 Askeröds IF vit - Uppåkra IF grön Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 FC Staffanstorp blå - Linero IF röd Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Oxie SK vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 12:30 Borgeby FK - Södra Sandby IF blå Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-27 17:30 Södra Sandby IF blå - FC Staffanstorp blå Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 1 Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-28 14:00 Oxie SK vit - Askeröds IF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Uppåkra IF grön - Borgeby FK Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Oxie SK vit - Borgeby FK Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:00 Södra Sandby IF blå - Linero IF röd Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-10-05 12:00 Askeröds IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 1 Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Uppåkra IF grön - FC Staffanstorp blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Linero IF röd - Uppåkra IF grön Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-12 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Södra Sandby IF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 12:00 FC Staffanstorp blå - Oxie SK vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 10:00 (Inst.) Södra Sandby IF blå - IF Limhamn Bunkeflo 1 Södra Sandby IP konstgräs
2019-10-13 11:30 Borgeby FK - Askeröds IF vit Borgeby IP B-plan