Spelprogram - F11 Sydvästra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-13 18:30 Askeröds IF blå - Dalby GIF Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Skurups AIF - Sjöbo IF Skurups IP B-plan 7-manna
2019-08-17 11:00 Blentarps BK - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 2
2019-08-18 14:00 Anderslövs BoIK - FC Staffanstorp vit Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-19 17:45 Svedala IF - Oxie SK svart Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-08-21 18:30 Löberöds IF - Södra Sandby IF vit Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-08-23 18:30 Södra Sandby IF vit - Skurups AIF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-08-24 10:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Löberöds IF Hamondavallen 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Oxie SK svart - Anderslövs BoIK Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Dalby GIF - Blentarps BK Dalby IP 7-manna öst
2019-08-25 12:00 FC Staffanstorp vit - Askeröds IF blå Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-08-27 18:30 Sjöbo IF - Svedala IF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-08-29 18:30 Skurups AIF - Löberöds IF Skurups IP B-plan 7-manna
2019-08-31 12:00 FC Staffanstorp vit - Blentarps BK Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 14:00 Sjöbo IF - Anderslövs BoIK Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
September
2019-09-01 10:00 Dalby GIF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Dalby IP 7-manna öst
2019-09-01 10:00 Oxie SK svart - Askeröds IF blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 10:00 Södra Sandby IF vit - Svedala IF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-09-05 18:30 Askeröds IF blå - Sjöbo IF Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-09-06 19:00 Anderslövs BoIK - Södra Sandby IF vit Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 11:00 Blentarps BK - Oxie SK svart Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 2
2019-09-07 11:30 Svedala IF - Skurups AIF Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-09-08 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - FC Staffanstorp vit Hamondavallen 7-manna 1
2019-09-08 13:30 Löberöds IF - Dalby GIF Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-09-14 11:00 Skurups AIF - Anderslövs BoIK Skurups IP B-plan 7-manna
2019-09-14 11:30 Oxie SK svart - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 12:00 FC Staffanstorp vit - Dalby GIF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 12:00 Sjöbo IF - Blentarps BK Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-09-14 12:30 Löberöds IF - Svedala IF Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-09-15 15:00 Södra Sandby IF vit - Askeröds IF blå Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-09-21 10:00 Anderslövs BoIK - Svedala IF Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Blentarps BK - Södra Sandby IF vit Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 2
2019-09-21 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Sjöbo IF Hamondavallen 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Dalby GIF - Oxie SK svart Dalby IP 7-manna öst
2019-09-22 12:00 Askeröds IF blå - Skurups AIF Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 09:30 Oxie SK svart - FC Staffanstorp vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Skurups AIF - Blentarps BK Skurups IP B-plan 7-manna
2019-09-28 10:00 Löberöds IF - Anderslövs BoIK Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-09-28 12:00 Sjöbo IF - Dalby GIF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-09-29 12:30 Svedala IF - Askeröds IF blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-09-29 15:00 Södra Sandby IF vit - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Oktober
2019-10-04 18:30 FC Staffanstorp vit - Sjöbo IF Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2019-10-04 18:30 Oxie SK svart - Löberöds IF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Dalby GIF - Södra Sandby IF vit Dalby IP 7-manna öst
2019-10-06 11:00 Blentarps BK - Svedala IF Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 2
2019-10-06 11:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Skurups AIF Hamondavallen 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Askeröds IF blå - Anderslövs BoIK Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-10-09 18:30 Löberöds IF - Askeröds IF blå Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-10-12 10:00 Skurups AIF - Dalby GIF Skurups IP B-plan 7-manna
2019-10-12 11:30 Svedala IF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-10-12 12:00 Sjöbo IF - Oxie SK svart Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-10-12 13:00 Anderslövs BoIK - Blentarps BK Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 15:00 Södra Sandby IF vit - FC Staffanstorp vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-10-18 18:30 FC Staffanstorp vit - Löberöds IF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2