Spelprogram - P9 Sydöstra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Ystads IF FF vit - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-08-17 10:00 Skurups AIF - Öja FF vit Skurups IP B-plan 5-manna
2019-08-18 11:00 IFK Simrishamn 2 - SoGK Charlo vit Korsavads IP E-plan 5-manna
2019-08-18 11:00 Liga 06 IF - SoGK Charlo blå Ingelstorps IP A-plan 5-manna 2
2019-08-24 10:00 SoGK Charlo blå - IFK Simrishamn 2 Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-08-24 11:00 Öja FF vit - Ystads IF FF vit Björkvallen, Öja 5-manna
2019-08-24 11:30 SoGK Charlo vit - Gärsnäs AIS Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-08-25 10:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart - Liga 06 IF Möllevallen, Skivarp A-plan 5-manna 1
2019-08-28 18:00 Ystads IF FF vit - Skurups AIF Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
September
2019-09-01 11:00 Gärsnäs AIS - SoGK Charlo blå Gärsvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-09-01 11:00 Liga 06 IF - Öja FF vit Ingelstorps IP A-plan 5-manna 2
2019-09-01 13:00 IFK Simrishamn 2 - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart Korsavads IP F-plan 5-manna
2019-09-07 11:00 SoGK Charlo blå - SoGK Charlo vit Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-09-08 10:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart - Gärsnäs AIS Möllevallen, Skivarp A-plan 5-manna 1
2019-09-08 11:00 Skurups AIF - Liga 06 IF Skurups IP B-plan 5-manna
2019-09-08 13:00 Öja FF vit - IFK Simrishamn 2 Björkvallen, Öja 5-manna
2019-09-14 10:00 SoGK Charlo vit - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-09-15 11:00 Gärsnäs AIS - Öja FF vit Gärsvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-09-15 11:00 Liga 06 IF - Ystads IF FF vit Ingelstorps IP A-plan 5-manna 2
2019-09-18 18:15 IFK Simrishamn 2 - Skurups AIF Korsavads IP E-plan 5-manna
2019-09-21 10:00 Ystads IF FF vit - IFK Simrishamn 2 Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-09-21 11:00 Skurups AIF - Gärsnäs AIS Skurups IP B-plan 5-manna
2019-09-21 14:00 Öja FF vit - SoGK Charlo vit Björkvallen, Öja 5-manna
2019-09-22 10:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart - SoGK Charlo blå Möllevallen, Skivarp A-plan 5-manna 2
2019-09-28 10:00 SoGK Charlo blå - Öja FF vit Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-09-28 11:30 SoGK Charlo vit - Skurups AIF Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-09-29 11:00 Gärsnäs AIS - Ystads IF FF vit Gärsvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-09-29 13:00 IFK Simrishamn 2 - Liga 06 IF Korsavads IP F-plan 5-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 Ystads IF FF vit - SoGK Charlo vit Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-10-05 12:00 Skurups AIF - SoGK Charlo blå Skurups IP B-plan 5-manna
2019-10-06 10:00 Liga 06 IF - Gärsnäs AIS Ingelstorps IP A-plan 5-manna 2
2019-10-06 13:00 Öja FF vit - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart Björkvallen, Öja 5-manna
2019-10-13 10:00 SoGK Charlo vit - Liga 06 IF Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1
2019-10-13 10:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart - Skurups AIF Möllevallen, Skivarp A-plan 5-manna 1
2019-10-13 11:00 Gärsnäs AIS - IFK Simrishamn 2 Gärsvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-10-13 11:30 SoGK Charlo blå - Ystads IF FF vit Charlottenlunds IP A-plan 5-manna 1