Spelprogram - P10 Sydöstra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:30 Sjöbo IF vit - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-08-17 10:30 Lilla Beddinge BK - Öja FF vit Thurevallen A-plan 5-manna 1
2019-08-17 14:30 Ystads IF FF blå - Brösarps IF blå Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-08-18 16:00 IFK Ystad FK - Skurups AIF Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Brösarps IF blå - Sjöbo IF vit Utsikten B-plan 7-manna
2019-08-24 11:30 Skurups AIF - Lilla Beddinge BK Skurups IP A-plan 7-manna
2019-08-24 14:30 Öja FF vit - Ystads IF FF blå Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-08-27 18:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - IFK Ystad FK Granhällans IP B-Plan 7-manna 2
2019-08-29 19:00 Sjöbo IF vit - Öja FF vit Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-08-31 10:00 Ystads IF FF blå - Lilla Beddinge BK Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 13:30 Skurups AIF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Skurups IP B-plan 7-manna
2019-09-01 16:00 IFK Ystad FK - Brösarps IF blå Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-09-05 18:00 Öja FF vit - IFK Ystad FK Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-09-06 18:30 Lilla Beddinge BK - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Thurevallen A-plan 5-manna 1
2019-09-07 10:00 Brösarps IF blå - Skurups AIF Utsikten B-plan 7-manna
2019-09-07 13:30 Ystads IF FF blå - Sjöbo IF vit Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-09-13 18:30 Sjöbo IF vit - Lilla Beddinge BK Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-09-14 09:30 Skurups AIF - Öja FF vit Skurups IP B-plan 7-manna
2019-09-15 16:00 IFK Ystad FK - Ystads IF FF blå Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-09-17 18:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Brösarps IF blå Granhällans IP B-Plan 7-manna 1
2019-09-20 18:30 Sjöbo IF vit - IFK Ystad FK Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-09-21 11:30 Ystads IF FF blå - Skurups AIF Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-09-21 14:00 Öja FF vit - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-09-22 12:00 Lilla Beddinge BK - Brösarps IF blå Thurevallen A-plan 5-manna 1
2019-09-28 10:00 Brösarps IF blå - Öja FF vit Utsikten B-plan 7-manna
2019-09-28 11:30 Skurups AIF - Sjöbo IF vit Skurups IP B-plan 7-manna
2019-09-28 13:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Ystads IF FF blå Granhällans IP B-Plan 7-manna 1
2019-09-29 16:00 IFK Ystad FK - Lilla Beddinge BK Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Brösarps IF blå - Ystads IF FF blå Utsikten B-plan 7-manna
2019-10-05 10:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Sjöbo IF vit Granhällans IP B-Plan 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Öja FF vit - Lilla Beddinge BK Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-10-06 11:30 Skurups AIF - IFK Ystad FK Skurups IP B-plan 7-manna
2019-10-11 18:00 Sjöbo IF vit - Brösarps IF blå Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-10-12 10:00 Ystads IF FF blå - Öja FF vit Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Lilla Beddinge BK - Skurups AIF Thurevallen A-plan 5-manna 1
2019-10-13 16:00 IFK Ystad FK - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Sandskogens IP C-plan 7-manna 1