Spelprogram - F9 Sydvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:00 Vellinge IF - Lilla Torg FF svart Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-08-17 11:30 Linero IF vit - Skanör Falsterbo IF Linero IP B-plan 7-manna A
2019-08-18 10:00 Trelleborgs FF vit - BK Höllviken röd Söderslättshallens IP plan 2
2019-08-18 11:15 Trelleborgs FF röd - Uppåkra IF svart Söderslättshallens IP plan 1
2019-08-24 10:00 BK Höllviken röd - Trelleborgs FF röd Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-08-24 11:00 Uppåkra IF svart - Vellinge IF Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-08-25 10:00 Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-08-25 11:30 Oxie SK vit - Linero IF vit Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-08-31 10:00 Trelleborgs FF vit - Oxie SK vit Söderslättshallens IP plan 1
2019-08-31 11:00 BK Höllviken röd - Skanör Falsterbo IF Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
September
2019-09-01 09:00 Vellinge IF - Trelleborgs FF röd Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-09-01 11:30 Linero IF vit - Lilla Torg FF svart Linero IP B-plan 7-manna A
2019-09-07 09:30 Uppåkra IF svart - Linero IF vit Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-09-08 09:30 Lilla Torg FF svart - Trelleborgs FF vit Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Oxie SK vit - BK Höllviken röd Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Trelleborgs FF röd - Skanör Falsterbo IF Söderslättshallens IP plan 1
2019-09-14 10:00 BK Höllviken röd - Lilla Torg FF svart Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-14 11:30 Linero IF vit - Vellinge IF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-15 10:00 Skanör Falsterbo IF - Oxie SK vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-09-15 11:00 Trelleborgs FF vit - Uppåkra IF svart Söderslättshallens IP plan 2
2019-09-21 10:00 Lilla Torg FF svart - Skanör Falsterbo IF Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Trelleborgs FF röd - Oxie SK vit Söderslättshallens IP plan 1
2019-09-21 11:00 Uppåkra IF svart - BK Höllviken röd Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-09-22 09:00 Vellinge IF - Trelleborgs FF vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-09-28 09:30 Oxie SK vit - Lilla Torg FF svart Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-28 11:30 Linero IF vit - Trelleborgs FF röd Linero IP B-plan 7-manna A
2019-09-28 14:00 BK Höllviken röd - Vellinge IF Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-29 10:00 Skanör Falsterbo IF - Uppåkra IF svart Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Trelleborgs FF röd - Lilla Torg FF svart Söderslättshallens IP plan 1
2019-10-05 12:30 Uppåkra IF svart - Oxie SK vit Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Vellinge IF - Skanör Falsterbo IF Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Linero IF vit - Trelleborgs FF vit Linero IP B-plan 7-manna B
2019-10-12 10:00 BK Höllviken röd - Linero IF vit Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-10-12 11:15 Trelleborgs FF vit - Trelleborgs FF röd Söderslättshallens IP plan 1
2019-10-13 10:00 Oxie SK vit - Vellinge IF Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-13 14:00 Lilla Torg FF svart - Uppåkra IF svart Mariedals IP konstgräs 5-manna 1