Spelprogram - P9 Sydvästra B6, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Svedala IF blå - Tygelsjö IK vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-08-17 11:15 Trelleborgs FF vit - Lindeborgs FF 1948 Söderslättshallens IP plan 1
2019-08-18 13:00 Bjärreds IF blå - FC Trelleborg vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-08-21 17:50 BK Höllviken vit - Västra Ingelstad IS svart Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Västra Ingelstad IS svart - Bjärreds IF blå Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Vellinge IF vit - Anderslövs BoIK Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:30 Tygelsjö IK vit - BK Höllviken vit Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Lindeborgs FF 1948 - Svedala IF blå Lindeborgs IP konstgräs 5-manna
2019-08-25 11:15 FC Trelleborg vit - Vellinge IF vit Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-25 11:30 Anderslövs BoIK - Trelleborgs FF vit Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-31 09:00 Vellinge IF vit - Västra Ingelstad IS svart Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-08-31 10:00 Svedala IF blå - Anderslövs BoIK Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-08-31 11:30 Tygelsjö IK vit - Lindeborgs FF 1948 Pilbäcks IP 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg vit Söderslättshallens IP plan 2
2019-09-01 11:00 Bjärreds IF blå - BK Höllviken vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-09-07 10:00 Anderslövs BoIK - Lindeborgs FF 1948 Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-07 11:00 BK Höllviken vit - Vellinge IF vit Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Västra Ingelstad IS svart - Trelleborgs FF vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Bjärreds IF blå - Tygelsjö IK vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-09-08 12:15 FC Trelleborg vit - Svedala IF blå Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-14 09:00 Vellinge IF vit - Bjärreds IF blå Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-09-14 10:00 Tygelsjö IK vit - Anderslövs BoIK Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Svedala IF blå - Västra Ingelstad IS svart Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-09-14 10:00 Trelleborgs FF vit - BK Höllviken vit Söderslättshallens IP plan 1
2019-09-15 10:00 Lindeborgs FF 1948 - FC Trelleborg vit Lindeborgs IP konstgräs 5-manna
2019-09-21 10:30 Vellinge IF vit - Tygelsjö IK vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-09-21 11:00 BK Höllviken vit - Svedala IF blå Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Västra Ingelstad IS svart - Lindeborgs FF 1948 Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Bjärreds IF blå - Trelleborgs FF vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-09-22 11:15 FC Trelleborg vit - Anderslövs BoIK Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-28 10:00 Trelleborgs FF vit - Vellinge IF vit Söderslättshallens IP plan 1
2019-09-28 11:00 Lindeborgs FF 1948 - BK Höllviken vit Lindeborgs IP konstgräs 5-manna
2019-09-28 11:00 Svedala IF blå - Bjärreds IF blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-09-29 10:00 Tygelsjö IK vit - FC Trelleborg vit Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-09-29 11:30 Anderslövs BoIK - Västra Ingelstad IS svart Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
Oktober
2019-10-05 09:00 Vellinge IF vit - Svedala IF blå Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-10-05 10:00 Bjärreds IF blå - Lindeborgs FF 1948 Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-10-05 11:15 Trelleborgs FF vit - Tygelsjö IK vit Söderslättshallens IP plan 2
2019-10-05 13:00 BK Höllviken vit - Anderslövs BoIK Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Västra Ingelstad IS svart - FC Trelleborg vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Svedala IF blå - Trelleborgs FF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-10-12 11:30 Tygelsjö IK vit - Västra Ingelstad IS svart Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Lindeborgs FF 1948 - Vellinge IF vit
2019-10-13 11:15 FC Trelleborg vit - BK Höllviken vit Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-13 11:30 Anderslövs BoIK - Bjärreds IF blå Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1