Spelprogram - Träningsmatcher Helsingborg ungdom man

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Billesholms GIF P16 Rickard Windahl 0705951977 Röd/Blå/Röd
BK Astrio P16 Björn Ahnqvist Gul/Svarta/Gula
Eskilsminne IF P15 Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
Eskilsminne IF P16 Linus Gregard 0707747880 Gul/blå/Blå/Gul
Eskilsminne IF U17 Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
Eskilsminne IF U19 Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
Fortuna FF J-Lag Thomas Lindqvist 0708229666 röd/svart/svart
Fortuna FF P15 Fredrik Åhlstedt 0766190473 röd/svart/svart
Fortuna FF P16 Fortuna FF(Föreningen) röd/svart/svart
GAIS P14 GAIS(Föreningen) Grön/svart/Vit/Vit
Glumslöv FF J-lag Stefan Thermaenius 0705532405 Grön/Vit/Grön
Halmstad BK P13 Jens Karlsson 0731811818 blå/svart/blå
Hbg Östra J-lag Jerker Olsson Grön/Svart/Svart med grön bård
Helsingborgs IF P12 Anthony Power 0705867290 röd/blå/röd
Helsingborgs IF P14 Sebastian Carlius 0709287986 röd/blå/röd
Helsingborgs IF P15 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF P16 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF U17 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF U19 Jens Karlsson 0704199421 röd/blå/röd
Hittarps IK J-lag Hittarps IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hittarps IK P15 Hittarps IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hittarps IK P16 Björn Lilius 0761422485 vit/svart/vit/vit
Hittarps IK U17 Hittarps IK(Föreningen) vit/svart/vit
Hyllie IK P15 Andreas Örwall Lovén 0723247685 grönsvart/svart/svart
Hässleholms IF P 16 Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
Högaborgs BK P15 Högaborgs BK(Föreningen) grönsvart, svart, Svart
Högaborgs BK P16 Högaborgs BK(Föreningen) grönsvart, svart, Svart
Högaborgs BK U17 Mats Fors 0704129202 grönsvart/svart/Vit
Högaborgs BK U19 Magnus Lindner 0706831868 grönsvart/svart/Vit
Höganäs BK J-Lag Jakub Jakoubek 0739917701 Röd, Blå, Röd
Höganäs BK P16 Höganäs BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Höganäs BK U-lag Höganäs BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IF Limhamn Bunkeflo P16 Per Ågren Röd/Svart/Svart
IF Lödde U17 Jonas Ivarsson 0733667572 Gul/Svart/Gula
IF Lödde U19 Jonas Ivarsson 0733667572 Gul/Svart/Gula
Kullavägen P15 Martin Berglund 0704380314 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Kullavägens BK J-Lag Johan Carlsson 0767626630 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
Kullavägens BK P16 Tony Toll 042242544 0705196803 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Laholms FK U17 Laholms FK(Föreningen) Vit/svart/Vit
Lunds BK P16 Axel Holtås 0705912256 Gul/Vit/Gul
Lunds BK U17 Lunds BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Ramlösa Södra IF P14 Morgan Andersson Åberg 0709370574 vit/svart/vit
Ramlösa Södra J-lag Viktor Nyberg Spets 0708632151 vit/svart/vit
Ramlösa Södra P16 Stefan Carlsson 0739971063 vit/svart/vit
Råå IF J-lag Emil Karemo 0733661778 ljusblå/vit/ljusblå
Råå IF P15 Peter Lundström 042220480 0709135288 ljusblå/vit/ljusblå
Stattena IF P16 Mårten Sommelius 0708652966 Blå/vit/blå
Torekovs IK A-lag Mats Karlsson 0768666015 Blå/Grön/Vit
Vejby IF J-lag Christian Jensen Goentorp 0733761217 orange/blå/blå/orange
Vikens IK J-lag Patrik Jönsson 0705525613 Vit/Blå/Vit
Ystad IF P16 Anna Björklund 0709171606 Vit/Blå/Vit
Ängelholms FF P15 Kalle Hansson 0768646827 Gul/Blåa/Gul
Ödåkra Jonas Persson 042134352 0709851603 Grön/Röd/Gröna
Ödåkra IF P16 Mikael Eliasson 042243565 0705288923 Grön/Röd/Gröna
Örnar FK A-lag Cristian Muscalu MÖRKBLÅ OCH RANDIGT RÖD /MÖRKBLÅ/SVART
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-19 11:00 Hittarps IK P15 - Lunds BK P16 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-01-21 20:00 Fortuna FF J-Lag - Glumslöv FF J-lag Rydebäcks IP, konstgräs
2020-01-25 12:00 Fortuna FF P16 - Hässleholms IF P 16 Rydebäcks IP, konstgräs
2020-01-25 12:30 Kullavägens BK P16 - IF Limhamn Bunkeflo P16 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-01-25 13:00 Råå IF J-lag - Torekovs IK A-lag Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-01-25 13:30 Vikens IK J-lag - Hittarps IK J-lag Vikvalla, konstgräs
2020-01-25 14:00 Hittarps IK P15 - Hyllie IK P15 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-01-25 14:30 Fortuna FF J-Lag - Hittarps IK J-lag Rydebäcks IP, konstgräs
2020-01-26 14:00 Hittarps IK J-lag - Laholms FK U17 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-01-31 18:30 Höganäs BK J-Lag - Hittarps IK J-lag Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2020-02-01 12:00 (Inst.) Hittarps IK P15 - Ängelholms FF P15 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-02-01 13:00 Råå IF J-lag - Fortuna FF J-Lag Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-01 13:30 Höganäs BK J-Lag - Hittarps IK J-lag Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2020-02-01 14:00 Högaborgs BK U19 - Lunds BK U17 Västergårds IP 7, konstgräs
2020-02-01 15:00 Kullavägens BK P16 - BK Astrio P16 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-02-02 14:00 Hittarps IK J-lag - IF Lödde U17 Laröds IP C-plan, konstgräs
2020-02-08 11:30 Höganäs BK J-Lag - Vikens IK J-lag Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2020-02-09 11:00 Helsingborgs IF P12 - Halmstad BK P13 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2020-02-09 11:00 Hbg Östra J-lag - Glumslöv FF J-lag Vidablick IP konstgräsplan
2020-02-09 12:30 Kullavägens BK P16 - Ystad IF P16 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-02-09 14:00 (Inst.) Fortuna FF J-Lag - Ödåkra Rydebäcks IP, konstgräs
2020-02-09 14:30 Råå IF J-lag - Vejby IF J-lag Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-09 15:00 Högaborgs BK U19 - Örnar FK A-lag Harlyckan 3, konstgräs
2020-02-12 20:00 Högaborgs BK U19 - Hittarps IK J-lag Harlyckan 3, konstgräs
2020-02-15 10:00 Ramlösa Södra P16 - Stattena IF P16 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-16 11:00 Helsingborgs IF P14 - Ramlösa Södra IF P14 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2020-02-16 11:30 Höganäs BK J-Lag - Råå IF J-lag Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2020-02-22 10:00 Ramlösa Södra P16 - Billesholms GIF P16 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-22 10:00 Råå IF P15 - Fortuna FF P15 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-22 12:30 Kullavägens BK P16 - Eskilsminne IF P16 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2020-02-23 10:00 Råå IF P15 - Fortuna FF P15 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2020-02-23 13:00 (Inst.) Ramlösa Södra J-lag - IF Lödde U19 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1