Tävlingar med tillstånd Fotboll 2024

Arrangör: Ystads IF FF
Cup/tävling: Bad och Värme Fair Play Cup
Datum: 2024-04-06 - 2024-04-07
Kategorier: F10, F11, P10, P11

Arrangör: Bara GIF
Cup/tävling: Baracupen
Datum: 2024-06-29 - 2024-06-30
Kategorier: F6-F9, P6-P9

Arrangör: Trelleborgs FF
Cup/tävling: Baltic Sea Cup
Datum: 2024-06-28 - 2024-06-30
Kategorier: P11

Arrangör: Bjärreds IF
Cup/tävling: BIF Cupen
Datum: 2024-05-09 - 2024-05-12
Kategorier: P8-P14

Arrangör: Borgeby FK
Cup/tävling: Borgeby Cup
Datum: 2024-08-10
Kategorier: F8-F13

Arrangör: Högaborgs BK
Cup/tävling: Bravida Matchkamp
Datum: 2024-04-06 - 2024-04-07
Kategorier: P10-P12

Arrangör: IF Limhamn Bunkeflo
Cup/tävling: Bunkeflospelen
Datum: 2024-04-07
Kategorier: P10

Arrangör: BK Höllviken
Cup/tävling: Halör Cup
Datum: 2024-05-09 - 2024-05-11
Kategorier: F10, P10

Arrangör: Ystads IF FF
Cup/tävling: HP Holding International Girls Cup
Datum: 2024-07-07
Kategorier: F13

Arrangör: Häljarps IF
Cup/tävling: Häljarps Vårcup
Datum: 2024-04-06- 2024-04-07
Kategorier: P6-P12

Arrangör: BK Höllviken
Cup/tävling: Höllvikens Miniserie
Datum: 2024-05-04 - 2024-06-01
Kategorier: F7, P7

Arrangör: IFK Osby
Cup/tävling: IFK Osby/Sparbanken Skåne Försäsongscup
Datum: 2024-04-06 - 2024-04-07
Kategorier: F8-F12, P8-P12

Arrangör: Ifö Bromölla IF
Cup/tävling: IFÖ Geberit Cup
Datum: 2024-06-28 - 2024-06-30
Kategorier: P7-P15

Arrangör: Strövelstorps GIF
Cup/tävling: IMEX-Cupen
Datum: 2024-04-06 - 2024-04-07
Kategorier: F13, P13

Arrangör: Höganäs BK
Cup/tävling: Kamratcupen
Datum: 2024-04-06 - 2024-04-07
Kategorier: F7-F12, P7-P12

Arrangör: IF Lödde
Cup/tävling: Knattespelen
Datum: April 2024 - Oktober 2024
Kategorier: F8, P8

Arrangör: Landskrona BoIS
Cup/tävling: Bad och Värme Fair Play Cup
Datum: 2024-05-09 & 2024-05-11
Kategorier: F8-F12, P8-P12

 

Arrangör: Åhus IF
Cup/tävling: Lilla Gärdscupen
Datum: 2024-04-20 - 2024-09-28
Kategorier: F6, F7, P6, P7

Arrangör: Lindeborgs FF 1948
Cup/tävling: Malmömästerskapet
Datum: Vår - Sommar 2024
Kategorier: DA, HA

Arrangör: BK Höllviken
Cup/tävling: Matchkamp för P2013
Datum: 2024-04-01
Kategorier: P11

Arrangör: Skabersjö IF
Cup/tävling: Mazda Motorcity Cup
Datum: 2024-07-06 - 2024-07-07
Kategorier: P11

Arrangör: Skanör Falsterbo IF
Cup/tävling: Möllevallscupen
Datum: 2024-08-10 - 2024-08-11
Kategorier: F7-F12, P7-P12

Arrangör: Skurups AIF
Cup/tävling: SAIF-Cupen
Datum: 2024-05-09
Kategorier: F8-F11, P8-P11

Arrangör: Råå IF
Cup/tävling: San Siro Cup
Datum: 2024-09-01
Kategorier: F6, F7, P6, P7

Arrangör: Råå IF
Cup/tävling: San Siro Vårcup
Datum: 2024-05-09
Kategorier: F8-F12

Arrangör: Skivarps GIF
Cup/tävling: Serielöst Österlenboll
Datum: April - Oktober 2024
Kategorier: F7, F8, F9, P7, P8

Arrangör: Ängelholms FF
Cup/tävling: Sisters Cup
Datum: 2024-06-29 - 2024-06-30
Kategorier: F9-F14

Arrangör: Stattena IF
Cup/tävling: Stattena Cup
Datum: 2024-05-12
Kategorier: F14, P11, P15

Arrangör: Ystads IF FF
Cup/tävling: Team Sportia Cup
Datum: 2024-08-08 - 2024-08-11
Kategorier: F6-F15, P6-P15

Arrangör: Staffanstorp United FC
Cup/tävling: Tjejcupen i Staffanstorp
Datum: 2024-05-09 - 2024-05-12
Kategorier: F9-F16

Arrangör: Torns IF
Cup/tävling: Tornadospelen
Datum: 2024-08-10 - 2024-08-11
Kategorier: F8-F10, P8, P9

Arrangör: Trelleborgs FF
Cup/tävling: Träningsmatchkamp
Datum: 2024-04-07
Kategorier: P11

Arrangör: Uppåkra IF
Cup/tävling: Uppåkra Bilia Cup
Datum: 2024-08-17 - 2024-08-18
Kategorier: F6/7, P6, P7

Arrangör: Vinslövs IF
Cup/tävling: Vinslövs Fritidscenter Cup
Datum: 2024-08-10 - 2024-08-11
Kategorier: F8-F14, P8-P14

Arrangör: Åhus Horna BK
Cup/tävling: Åhuscupen
Datum: 2024-05-09 - 2024-05-11
Kategorier: F9-F11, P9-P11